דצמ' 30

נופש באירופה

בקטגוריה חופשה באנגליה

שם המאמר: נופש באירופה
דורג על ידי דאנקן בתאריך 30.12.12
דירוג המאמר: 4.5

מי אינו אוהב לנסוע לנופש בחוץ לארץ. אחד היעדים שהישראלים בוחרים בו הוא לצאת לנופש באירופה. המרחק הקצר יחסית מישראל לאירופה, לרוב הארצות הטיסה אורכת בין ארבע לחמש שעות, מאפשר לתיירים רבים מישראל לנצל את ימי החופשה השנתית שלהם ולצאת לטיולים בארצות השונות ביבשת זו.
יש היוצאים לנופש באירופה ובוחרים לעשותו בארץ אחת ואחרים בוחרים לעבור במספר מדינות. כל אחד לפי הזמן שברשותו. לאירופה יש חבילות תיור רבות וביניהן חבילות ללונדון. לונדון מושכת אליה תיירים רבים מכל העולם ובכלל זה גם מישראל. לנוסעים ללונדון מוצעות חבילות נופש הכוללות ביקורים במוזיאונים, ארמונות המלוכה, גלריות אומנות. לחוות את טכס החלפת משמר המלכה ולצפות בשעון הביג בן המפורסם בדייקנותו.
England 2010 by jthetzel, on Flickr

ביולי 2012 התקיימה האולימפיאדה בלונדון, דבר שהעלה את כמות התיירים שהגיעו אליה, ותעשיית החבילות ללונדון שגשגה. תיירים רבים רכשו חבילת תיור שכללה גם כרטיסים לכניסה לתחרויות ומקומות לינה. בתקופה שבה התקיימו המשחקים היתה תפוסת בתי המלון מלאה עד אפס מקום ומי שהגיע ללונדון ללא מקום מוזמן מראש ספק עם היה יכול למצוא חדר אחד פנוי. עונת התיירות לנופש באירופה ולרכישת חבילות ללונדון היא בעיקר בחודשי הקיץ.

אף שבאירופה מזג האוויר בקיץ יכול להיות גשום, ברוב מדינות אירופה הטמפרטורה סבירה לעונה. אפשר לקיים נופש באירופה גם בחודשי החורף , צריך לקחת בחשבון שבחלק מהימים ירד שלג והטמפרטורה תצנח אל מתחת ל-0. בעונת החורף צונחים מחירי חבילות הנופש לאירופה ובכלל זה ללונדון, ניתן למצוא דילים, ולמי שאינו פוחד מקור ומשלג, ואוהב ספורט החורף יכול לנצל את המחירים הזולים ולצאת לאירופה לאתרי הסקי השונים ולשלב נופש עם גלישה על השלג.

התגובות סגורות