אפר' 29

ורונה, סיפור אהבה

בקטגוריה חופשה באיטליה

שם המאמר: ורונה, סיפור אהבה
דורג על ידי זיוה בתאריך 29.04.13
דירוג המאמר: 4.5

ורונה הינה עיר עתיקה השוכנת במחוז ונטו בצפון איטליה. העיר ידועה בעיקר עקב סיפורם המפורסם של רומיאו ויוליה, ומרפסתה של יוליה היא האטרקציה התיירותי המפורסמת ביותר באיזור. נוסף על כך, ורונה ידועה גם בשל המבנים העתיקים שנשתמרו בה עוד מתקופת האימפריה הרומית, כאשר המפורסם ביותר הוא האמפיתיאטרון הרומי העתיק. כל אלו ועוד מושכים תיירים רבים לרכוש חבילה לורונה ולהעביר בנעימים את חופשתם במקום קסום זה.

Verona, Italy by sjdunphy, on Flickr

חבילה לורונה, למה זה כדאי

בפני הטסים לורונה עומדות שתי אפשרויות עיקריות: הזמנת חבילה לורונה הכוללת טיסה ומלון יחד, והזמנת כל מרכיבי הטיול בנפרד. רבים בכל זאת בחורים בחבילות נופש מהסיבות הבאות:

חסכון בזמן: חבילת נופש הכוללת את הטיסה המלון וההעברות משדה התעופה למלון וחזרה לרוב חוסכת זמן רב בחיפוש אחר כל אחד מהמרכיבים בנפרד ובמחירים נוחים.

חסכון בכסף: לרוב, חבילת נופש לורונה תהיה זולה יותר מאשר רכישה של מלון וטיסה בנפרד.

חופשה בורונה עם הילדים

חופשה בורונה עם הילדים שונה לגמרי מחופשה זוגית או עם חברים. כאשר טסים לחופשה עם הילדים חשוב מאוד להתחשב גם בילדים ולהכניס לטיול אטרקציות שיעניינו גם את הדור הצעיר. בורונה ובצפון איטליה כולה תוכלו למצוא אטרקציות רבות שיהפכו את הטיול המשפחתי למיוחד ומהנה לכל הגילאים. תוכלו לבקר ולהצטלם במרפסת של יוליה, לבקר בפסל הברונזה של יוליה כזכר לסיפור המפורסם, ולבקר במבצר הצבאי המפורסם של ורונה, הנותן הצצה מעניינת לחיי הצבא הקדומים.

ורונה עם הילדים, טיפים

באם החלטתם על חופשה בורונה עם הילדים חשוב לקחת מספר תרחישים בחשבון:

ילדים נוטים להיות חולים במהירות, עובדה שעשויה להשפיע על מהלך הטיול.

ילדים נוטים להתעייף מהר, בעיקר ילדים קטנים, לכן הקפידו לקחת עמכם עגלה, ולתכנן מסלולי הליכה כך שכל שעה בערך יוקדש זמן למנוחה.

התגובות סגורות