אפר' 23

טיסות זולות ללובליאנה או למילאנו

בקטגוריה חופשה באיטליה

שם המאמר: טיסות זולות ללובליאנה או למילאנו
דורג על ידי יאנה בתאריך 23.04.13
דירוג המאמר: 4.5

מילאנו היא עיר הבירה של איטליה וגם בירת האופנה העולמית. טיסות זולות למילאנו ייקחו אתכם לאחת הערים היפות של אירופה שבהן הכי כיף לעשות קניות וגם סתם להסתובב בעיר על מנת לראות את כל היופי שבה. הכיכר המרכזית של העיר שנקראת דואומו ובית האופרה הידוע בכל העולם שעונה לשם לה סקאלה, הם אתרים מרתקים שחובה לראות בעת ביקור בעיר היפה הזאת.

06593 - Ljubljana - by xiquinhosilva, on Flickr

מה עוד תוכלו לעשות אם תזמינו טיסות זולות למילאנו

טיסות זולות למילאנו שמציעות חברות התעופה הישראליות, יאפשרו לכם לחזות באחד מציוריו המפורסמים ביותר של ליאונרדו דה וינצ'ה "הסעודה האחרונה", אשר מוצגת בכנסיית סנטה מריה דלה גרציה. גלריה לאומנות על שם ויטוריו אמנואלה, היא יעד מומלץ נוסף עבור אוהבי האומנות הקלאסית. בנוסף, במילאנו נמצאת גם אחת מקתדראלות הגותיות המרהיבות ביותר הדומו וגם שרידים רבים מהתקופה הרומית מפוזרים ברחבי העיר. תערוכות אופנה בינלאומיות הנערכות בעיר מדי כמה חודשים הופכות את העיר הזו ליעד חובה עבור אוהבי האופנה. עיר יפיפה נוספת באירופה היא לובליאנה.

טיסות זולות ללובליאנה לחופשה קסומה ביעד אירופאי מפתיע

טיסות זולות ללובליאנה המוצעות על ידי חברות התעופה של ישראל, יאפשרו לכם לבקר ביעד תיירות פחות מפורסם בקרב התיירים הישראלים, אך בעל קסם אירופאי ייחודי. לובליאנה היא בירתה של סלובניה והיא מיוחדת בין היתר בזכות האווירה האוסטרית שמאפיינת את אזור האלפים של המדינה. יש בעיר הזו כנסיות, קתדראלות מרהיבות ונופים ציוריים שחובה לראות.

לובליאנה בתור יעד אלטרנטיבי לחופשה אירופאית שלווה

יש בעיר הזו שלווה ורוגע, רחובותיה אינם עמוסים ומספר פסטיבלים של מוזיקה יחד עם כמה מוזיאונים לאומנות, הופכים טיסות זולות ללובליאנה לאטרקטיביות עבור נופשים אוהבי תרבות. הקהילה היהודית ששגשגה בלובליאנה במהלך ימי הביניים, הותירה בעיר גם אתרי מורשת יהודית שמעניין לבקר בהם.

התגובות סגורות