יוני 03

חופשה בצרפת

בקטגוריה חופשה בצרפת

שם המאמר: חופשה בצרפת
דורג על ידי איילה בתאריך 3.06.13
דירוג המאמר: 4.5

מי מאתנו לא זקוק לחופשה מדי פעם? לפעמים בא לנו לצאת לטייל באופן עצמאי ולעיתים מגיעים ימים בהם בא לנו להתפנק דווקא על טיול מאורגן, טיול כזה שבו המדריכה או המדריך יהיו אחראיים לקחת אותנו ולהראות לנו את כל המקומות המרתקים באמת, ידאגו לנסיעות, לארוחות ולאירוח, וכל מה שיהיה עלינו לעשות, זאת פשוט לחכך ידיים בהנאה ולספוג את החוויה במלואה.

Roquebrun, France by A Roger Davies, on Flickr

טיול מאורגן בצרפת בהחלט יכול להיות החופשה הבאה שלכם. רוצים התענג על ניחוחות צרפתיים של קרואסון טרי וקפה בשדרות שאנז אליזה? טיול בצרפת יאפשר לכם גם את זה.

לא רק באגט

עם טיול מאורגן לצרפת, תוכלו ליהנות ממגוון של אתרים ומקומות מרתקים שונים, החל מערש התרבות הצרפתית ועד היום. טיול מאורגן לצרפת יאפשר לכם ביקורים בפריז, פרובאנס, קאן, ניס, ורסאי, סאן מאלו וגם ערים אחרות. אלו מכם שיעדיפו לשים דגש על שמש וים, יוכלו לבחור תכנית טיול שתכלול גם את הריביירה הצרפתית, שבירתה היא ניס

עיר הבירה הבולגרית

מעטים מאלו שביקרו בבולגריה, יאמרו לכם שסופיה היא לא אחת מהערים ששווה לנפוש בהם. קחו דיל לסופיה, כדי לגלות שחופשה בסופיה היא חופשה אירופאית לכל עניין ולכל דבר, ועוד במחירים אטרקטיביים למדי, לכל כיס ולמסגרות תקציביות שונות. דיל לסופיה יאפשר לכם ליהנות מעיר בירה עם הטופוגרפיה הגבוהה מבין הבירות האירופאיות. סופיה תציע לכן מגוון גדול למדי של מוקדי משיכה תיירותיים.

מדוע סופיה

עם דיל לסופיה, תהיה לכם ההזדמנות לבקר במוקדים ההיסטוריים המרתקים של העיר, כגון: הכניסה של סופיה – מבנה מהמאה החמישית, השוק העתיק שיציע לכם עתיקות, שטיחים ארוגים בעבודת יד ועוד, שוק הנשים – העמוס והגדול ביותר בעיר, כנסיית נדלייה ועוד דברים שיגרמו לכם לא להתחרט על בחירתכם ברכישת דיל לסופיה.

התגובות סגורות