יוני 02

נופש הארת הפורטוגלים

בקטגוריה חופשה באיטליה

שם המאמר: נופש הארת הפורטוגלים
דורג על ידי גיל בתאריך 2.06.13
דירוג המאמר: 4.5

פורטוגל – טיולים מאורגנים לפורטוגל זו הדרך אידיאלית להכיר את ארץ לידתו של כריסטופר קולומבוס, הרי הוא מגלה של יבשת אמריקה (אותה חשב בטעות כהודו, בתחילה). פורטוגל היא שכנתה של ספרד ושתיהן נמצאות בחצי האי האיברי. טיולים מאורגנים לפורטוגל ייקחו אתכם למקומות שלא תמיד תוכלו להגיע אליהם בעצמכם. הם יעזרו לכם להגיע לכרמים ולעמקים בהם תוכלו ליהנות מיינות פורטו משובחים (הנקראים על שם המדינה, פורטוגל), ועוד.

Portugal 2011 by hom26, on Flickr

עוד אודות פורטוגל

פורטוגזית היא השפה הרשמית של המדינה ואליה תוכלו להיחשף בזמן שתהיו עם טיול מאורגן לפורטוגל. טיולים נוחים אלו, ייקחו אתכם באוטובוסים נוחים וממוזגים ליעדים החשובים ביותר אותם תרצו לראות במדינה זו. ליסבון, בירתה של העיר, תציע לכם לחוות ולראות מגוון של אטרקציות ושל אתרים תיירותיים. באם תיארו עם כוחותיכם במותניכם, תוכלו ליהנות מחיי הלילה התוססים שמציעה לכם העיר ליסבון, כחלק של טיולים מאורגנים לפורטוגל.

מילאנו – המקום לחופשה

האם ביקרתם אי פעם באיטליה? גם אם כן וגם אם לא, הרי שמילאנו, הממוקמת בצפונה של איטליה, זהו יעד שללא ספק חובה לבקר בו. טיסות זולות למילאנו יגרמו לכם לא לחשוב יותר מדי ולא להשקיע זמן רב מדי בשאלה האם כדאי או לא כדאי להזמין טיסות זולות למילאנו. מילאנו (הנקראת "מילאן" בכמה שפות) תאפשר לכם לחוות את החוויה האיטלקית האולטימטיבית, ולשבת במסעדות קלאסיות עם מעדנים איטלקיים ששמם יצא לעולם עוד לפני מאות בשנים.

נופש ראוי במילאנו

מילאנו, נסיכתה של צפון איטליה, היא יעד שגם אליו תוכלו להגיע באמצעות טיסות זולות לאיטליה. ממילאנו, תוכלו לצאת גם לשכנתה הצפונית והיפהפה, העיר ונציה, עם הגונדולות והמים הנמצאים בכל מקום. מילאנו היא המהות האיטלקית המתומצתת לכדי חוויה שהיא גם קולינארית, גם נופית וגם תרבותית. טיסות זולות לאיטליה ממתינות לכם במשרדי הנסיעות השונים.

התגובות סגורות