מאי 30

חבילות נופש לבודפשט

בקטגוריה חופשה באוסטריה

שם המאמר: חבילות נופש לבודפשט
דורג על ידי אייל בתאריך 30.05.13
דירוג המאמר: 4.5

בודפשט היא עיר הבירה של הונגריה, המקום הגדול, העירוני, התרבותי והמעניין ביותר במדינה. היא אחד היעדים התיירותיים המבוקשים של השנים האחרונות. בודפשט היא למעשה איחוד של שלוש ערים, ובגלל שכל אחת מהן החזיקה בתרבות משלה – היא כל כך מעניינת. הערים הן: אבּדה, בודה, ופסט. בשנים האחרונות נופש בחו"ל במקומות כמו בודפשט הפך להיות בון טון, כי האיכות גבוהה, האנשים ידידותיים והמחירים אטרקטיביים.

Budapest by keiichi.yasu, on Flickr

נסיעה לבודפשט לטיול חלומי

כאמור, בודפשט היא עיר מדהימה ששווה מאד לבקר בה. יש בה אדרכילות, תרבות, הווי / בידור וכמובן אוכל מדהים – סיבות טובות דיין כדי לעלות על המטוס. חבילות נופש לבודפשט כוללות בדרך כלל טיסה, מלון ולפעמים גם רכב / העברות למלון. בעיר אפשר להתנהל ברכב שכור או בתחבורה ציבורית. אפשר לטוס ישירות מהארץ, והמרחק של שדה התעופה הוא 25 ק"מ מהעיר. בודפשט היא שער לכל אירופה – ורבים מגיעים אליה כתיירים אך גם כאנשי עסקים ועוברי אורח. אפשר לנסוע ממנה / אליה גם ברכבת ממדינות אחרות / למדינות אחרות באירופה. בנוסף, רכבת עילית ותחתית וגם אוטובוסים – הן דרך טובה להתנהל בעיר. בעיר מלונות רבים מכל הסוגים. גם המלונות היוקרתיים זולים יותר מהארץ, אבל האטרקציה המרכזית היא המלונות הפשוטים שעולים גרושים. אפשר לקבל מענה לכל הדרישות התיירותיות במחיר טוב. בנוסף, אפשר לנסוע חבילות נופש לבודפשט הכוללות טיול קולינארי או כרטיסי הופעות של אמנים מובילים.

 

מה לראות בבודפשט

טירת בודה מהמאה ה-18 היא אתר חובה לביקור. אפשר לראות בטירה איך חיו השליטים של התקופה. בעיר מוסדות יהודיים כמו בית קברות ובית כנסת ששווה לבקר בהם. רחוב דוהני הוא גם מקום מעניין, ובין בית כנרת גדול וכנסיות רבות. יש גם מוזיאון יהודי. קניות, בתי קפה ואוכל לאורך הרחובות שעל הדנובה הן עונג שאפשר לקבל רק בבודפשט.

 

התגובות סגורות