יולי 08

טיולים לאיטליה

בקטגוריה חופשה באיטליה

שם המאמר: טיולים לאיטליה
דורג על ידי טילי בתאריך 8.07.13
דירוג המאמר: 4.5

בתקופת התיירות בחודשי הקיץ יוצאים תיירים ישראלים רבים לטיולים לאיטליה. מספר היעדים באיטליה המומלצים לתיירים המחפשים מקומות מעניינים והיסטוריים הוא רב ולפני יציאה לטיולים לאיטליה כדאי להצטייד במקסימום מידע על היעד המבוקש.

אחד הטיולים לאיטליה שהוא המבוקש במיוחד היא העיר רומא. בעיר יש מספר אתרים היסטוריים, קדושים לנצרות כנסיות וגלריות אמנותיות רבות.

בכל אחת מהערים הנכללות בטיולים לאיטליה אפשר למצוא ייחוד לה בלבד. ברומא יש את מדינת הוותיקן. זהו מקום מושבו של האפיפיור ונוצרים רבים נוהרים בימי ראשון לחדר הוותיקן להאזין למיסה שמעביר האפיפיור.

<Italy 2010 by RickC, on Flickr

בונציה יש את התעלות ברחובות בהם מתניידים האנשים בתוך סירות, גונדולות. בערב מהוות הגונדולות בילוי רומנטי לזוגות המגיעים לעיר.

לפני רכישת כרטיסי טיסה לאיטליה צריך להחליט לאיזה יעד רוצים להגיע. לדרום איטליה, צפון מרכז או מערב.

הטיולים לאיטליה לא מתבצעים רק בחודשי הקיץ. גם בחודשי החורף ישנם טיולים לאיטליה והם מכילים בדרך כלל גלישה באתרי הסקי. איטליה בחורף מושלגת ורבים מבין התיירים שבארצם אין שלב מגיעים אליה כדי לעסוק בספורט החורף.

יש אפשרות לעשות טיולים לאיטליה באופן עצמאי. תכנון המסלול ורכישת כל הצרכים להצלחת הטיול. אפשר גם להגיע במסגרת חבילות שהוכנו על ידי חברות התיירות הישראליות. ואפשר להגיע לטיולים לאיטליה במסגרת טיולים מאורגנים. הרבה משפחות עם ילדים יוצאים לטיולים לאיטליה במסגרת חופשה משפחתית או במסגרת טיול בר מצווה.

הפלגות לאיטליה

עד לפני עשור או שניים היו בישראל אניות נוסעים. משפחתו ההזמנות להפלגות נסגר הצי וכל אניותיו נמכרו לחברות ספנות בעולם. יש כמה חברות ספנות בארץ שאת האניות הן מחכירות מחברות ספנות באירופה והן מוציאות הפלגות לאיטליה ולמדינות אירופה השונות.

מרבית ההפלגות נעשות בים התיכון בין נמלי המדינות השוכנות לחופיו. בחלק מתוכניות ההפלגות יש גם הפלגות לאיטליה. מרבית השטים על אניות השייט הם תיירים שמחפשים חוויה שונה מזו שיש בבית מלון רגיל.

האנייה שעושה הפלגות לאיטליה היא אנייה המשמשת לשטים בה בית מלון צף. על האנייה יש את כל הצרכים שלהם זקוקים השטים. יש בריכות שחיה, אולמות ריקודים, קולנוע ומסעדות, קזינו והופעות של אמנים ישראלים בעלי שם.

בכל נמל בו עוגנת האנייה יורדים השטים מבקרים בעיר הנמל וחוזרים חזרה לאנייה להמשך השייט. אפשר למצוא על סיפון האנייה אנשים שכבר עשו את ההפלגות לאיטליה והם שבו וחזרו לעשות זאת פעם נוספת בגלל החוויה המיוחדת.

הפלגות לאיטליה במסגרת הצי הסוחר מגיעות לנמלי איטליה עם סחורה המועברת בים ממדינות העולם. חלק ניכר של סחורות, בעיקר הגדולות ובעלות המשקל הרב, מועברות ממדינה אחת לשנייה בהפלגות של אניות הצי הסוחר.

הצי הסוחר של מדינת ישראל אינו מפותח דיו ועל כן מחכירות חברות הספנות אניות משא עליהן מועמסות סחורות המיוצאות מישראל לאיטליה.

צעירים רבים שאינם חוששים לשהות על סיפון האנייה שעות רבות בוחרים להגיע בהפלגות לאיטליה על גבי אניות סוחר כשהם ממוקמים על הסיפון. העלות מופחתת בצורה משמעותית ואפשר לצבור כח לקראת הטיול באיטליה ובאירופה בכלל.

יש גם תיירים המגיעים לאיטליה ולארצות אירופה בדרך האוויר ובסיומו של הטיול הם מצטרפים להפלגות לאיטליה על גבי אניות נוסעים ובכך הם מסיימים את הטיול באיטליה בצורה רגועה.

בעבר היו הורים משאירים את הילדים אצל הסבים וסבתות ויוצאים בשייט בים התיכון כדי לנצל את הימים לנופש ומנוחה ולקירוב ביניהם.

היום שבכל הבתים שני בני הזוג עובדים והזמן שנותר לבילוי עם הילדים מביא משפחות רבות לצאת לשייט עם הילדים דרך לבילוי זמן איכות.

התגובות סגורות