מאי 08

נופש בפראג – החופשה המושלמת באירופה

בקטגוריה חופשה בצ'כיה

שם המאמר: נופש בפראג – החופשה המושלמת באירופה
דורג על ידי הנרי בתאריך 8.05.13
דירוג המאמר: 4.5

אם אתם מחפשים מקום לבלות בו את החופשה הקרובה שלכם באירופה, פראג בירת צ'כיה היא מקום מצויין לכך. פראג היא בירה תרבותית וכלכלית חשובה בצ'כיה, ולכן הטיסות לשם מגיעות מסיבות רבות: גם תיירותיות, אבל גם עסקיות (וחלק מהנוסעים גם ממשיכים הלאה ליעדים אחרים). המחיר של הטיסה זול יחסית, השהייה זולה והמרחק קצר ולכן הישראלים אוהבים לבחור את פראג בתור יעד מועדף עבור נופש באירופה.

מידע על פראג – מה לעשות, איך לטוס ולאיפה ללכת?

נופש בפראג מתחיל בטיסה טובה. אפשר להגיע אליה בטיסות ישראליות או בין לאומיות, והנחיתה מגיעה אל שדה התעופה הבין לאומי הממוקם קרוב למרכז העיר. מומלץ להסתייע במוניות כדי להגיע לבית המלון. אפשר כמובן לנסוע בתחבורה ציבורית או לשכור רכב באמצעות דיל. רכב בפראג מעניק לכם את החופש שאתם זקוקים לו בנופש באירופה. כמו כל מקום אחר באירופה, גם בפראג יש מלונות רבים וברמה משתנה. אפשר למצוא מלונות יוקרתיים מאד וגם מלונות פשוטים. הכל תלוי בסוג החופשה ובתקציב שלכם. בכל מקרה, בניגוד למדינות אירופה גדולות כמו אנגליה, צרפת או גרמניה, המחירים של המלונות בפראג זולים יחסית – גם אם הם מלונות יוקרה. אפשר למצוא דילים לפראג, הכוללים טיסה, מלון ורכב – במחירים אטקרקטיביים.

Prague by photosam88, on Flickr

הבילויים בפראג מהנים במיוחד, עם אוכל ברמה גבוהה מאד, אדריכלות וכמובן אלכוהול (ובמיוחד בירה) איכותית וזולה. בין המקומות שמומלץ לבקר בהם בנופש בפראג: אחת מההופעות הבין לאומיות המגיעות חדשות לבקרים לעיר; הרובע היהודי; מצודת פראג – טירה שממנה יש מצפה על כל העיר, רומנטי במיוחד; סטארה מאטו – העיר העתיקה של פראג. בעיר העתיקה כנסיות, שוק, מסעדות, מוזיאונים ועוד ועוד.
לסיכום, אם אתם רוצים חופשה רומנטית באירופה, ללא ספק פראג היא היעד עבורכם!

התגובות סגורות