יולי 30

אפשרויות טיסות עבור טיולים בפסח

בקטגוריה חופשה בהולנד

שם המאמר: אפשרויות טיסות עבור טיולים בפסח
דורג על ידי עודד בתאריך 30.07.13
דירוג המאמר: 4.5

ברגע שיש לנו הזדמנות לקחת מעט חופש מהעבודה, האופציה הראשונה עליה אנו חושבים היא לעלות מטוס ולנסוע רחוק מכאן. כי לא משנה כמה טוב יהיה לנו במקום בו אנו גרים, תמיד נחשוב שבחו"ל יהיה יותר טוב. חופשת פסח לא שונה מהחופש הגדול או מחופשת חגי תשרי. את ההזדמנות לנסיעה אנו מוכרחים לנצל וכמו תמיד יש אינספור אפשרויות אליהן נוכל להמריא.

Amsterdam by Joao Maximo, on Flickr

טיולים בפסח באמסטרדם

אחת מהאפשרויות תהיה אמסטרדם. זוגות צעירים או מבוגרים, בכל מקרה טיולים בפסח באמסטרדם יהיו הדבר המושלם בשבילכם. את ביקורכם כדאי להתחיל באחד מהמוזיאונים הרבים בהם אמסטרדם מתהדרת, מוזיאון ואן גוך, שם נמצא אוסף העבודות הגדול בעולם של הצייר. מוזיאון נוסף הוא כמובן מוזיאון השעווה המפורסם ביותר בעולם- מוזיאון מדאם טוסו, בו תוכלו לסייר ולהצטלם עם שלל דמויות מרתקות ומפורסמות מההיסטוריה העולמית. את הצד הרומנטי של הטיול תוכלו למלא באמצעות שייט לילי בתעלות אמסטרדם, או בטיול אופניים משותף.

טיסות לאמסטרדם ללא שוק הפרחים?

אפילו בעת נסיעה לחופשה משפחתית אמסטרדם תהיה יעד מועדף מאחר ואינספור אטרקציות ממתינות בעיר עבור כל המשפחה. גן החיות ארטיס מתהדר בעיקר בבעלי חיים ימיים המוצגים לראווה בתוך אקווריום ומכיל גם מצפה כוכבים, מוזיאון גיאולוגי ואגף מיוחד המוקדש כולו ליצורים ליליים. אטרקציה מומלצת נוספת היא ביקור במוזיאון המדע נמו, שם ייהנו ילדיכם לחזות בתופעות טבע יוצאות דופן ומתצוגות חשמליות מרתקות. במוזיאון תמצאו עבורם פעילויות דוגמת משחקים עם מגנטים, בועות סבון ומשחקי דומינו. אם ירצו הילדים להשתעשע מעט, תוכלו לקחת אותם אל מגרש המשחקים אשר נמצא במקום. טיסות לאמסטרדם ללא ביקור בשוק הפרחים המקומי ימנע מהטיול להפוך להצלחה אדירה, שכן המקום נחשב ליעד מבוקש בעיר ההולנדית עבור הילדים, שנהנים מאלפי הצבעים והריחות השונים של השוק.

טיולים בפסח בלונדון

יעד לא רחוק אך שונה בתכלית יהיה לונדון. היעד הראשון אליו כולם נוהרים בעיר הוא בניין הפרלמנט, הלא הוא ארמון ווסטמינטר, אחד היעדים המתויירים בעולם, מאחר והוא כולל גם את סמלה של בריטניה כולה- הביג בן. אם תימצאו באזור הארמון ויש בידכם די זמן, שווה לבקר בכנסייה הסמוכה, כנסיית ווסטמינטר, שמלבד יופיו הנשגב נחשב למקום היסטורי בקרב הממלכה ובקרב העולם כולו, ככנסייה בה נערכו טקסי החתונה של צ'ארלס ודיאנה והנסיך וויליאם ובחירת ליבו קייט. טיולים בפסח בבירה האנגלית הם מושלמים מאחר ובניגוד למדינות אחרות בהם המאכלים והשתייה המפורסמים אינם כשרים לכל אלו המתחמקים מאכילת חמץ, באנגליה עדיין נוכל להזמין את המזון הרשמי, הפיש אנד צ'יפס, גם כעת, ולהתחבר לשורשי התרבות המקומית.

טיסות בפסח לבודפשט

מקום מרתק נוסף, שאולי זכה לחשיפה פחותה מהשניים האחרים אך עדיין מלא במקומות בהם ניתן לסייר ולבלות הוא בודפשט. העיר מחולקת לשני חלקים שונים אותם חוצה נהר הדנובה- בודה ופשט. טיסות לבודפשט נוחתות בשדה התעופה השייך לחלק פשט. בחלק זה נמצא בית הפרלמנט ההונגרי, סימן ההיכר הבולט ביותר של הבירה ההונגרית. מקום נוסף אליו כדאי להגיע הוא בית האופרה של בודפשט, שם תוכלו לקנות כרטיס לאחת מהופעות האופרה וליהנות מתרבות הונגרית במיטבה. את הסיור בצד הזה ניתן לחתום בשוק הגדול של בודפשט- השוק המקורה הגדול ביותר במדינה- המכיל לצד דוכני מאכלים ותבלינים גם דוכני מתנות מקומיות ומרתקות. החלק האחר של העיר, בודה, גם הוא משופע באתרים מרתקים דוגמת כנסיית מטיאס הבנויה בסגנון גותי וטירת בודה, הממוקמת על גבעה בגובה של כ-50 מטרים מעל לנהר הדנובה והיא אחד היעדים המרכזיים ביותר במסלולי החובה של כל תייר המגיע לעיר ההונגרית.

התגובות סגורות