ספט' 03

טיול רכבות באירופה הכולל טיולים מאורגנים לברצלונה ,פריז ובריסל

בקטגוריה חופשה בצרפת

שם המאמר: טיול רכבות באירופה הכולל טיולים מאורגנים לברצלונה ,פריז ובריסל
דורג על ידי גאולה בתאריך 3.09.13
דירוג המאמר: 4.5

מטיילים ישראלים רבים כבר עשו הכל באירופה. הם היו בפארקי השעשועים הגדולים ביותר, טיילו ביערות הצבעוניים ביותר והיו בבתי המלון היוקרתיים ביותר. אך עדיין, הם מרגישים שהם לא ניצלו מספיק את אירופה ולא ראו אפילו קמצוץ ממה שהיא יכולה להציע. לכן אחת הדרכים לעשות את זה הוא טיול רכבות.

IMGP9092 by mattbuck4950, on Flickr

טיול רכבות באירופה

ידוע שמדינות רבות באירופה חולקות גבולות צמודים מאוד, כאלה שמאפשרות מעבר חופשי בין המדינות. למשל נסיעה לאיטליה יכולה באותה מידה להפוך לנסיעה לשוויץ, בדיוק כמו שנסיעה לגרמניה יכולה להוביל אותנו בלא שום בעיה לאוסטריה. לכן, אחד הטיולים הנפוצים ביותר כיום הוא טיול רכבות באירופה, טיול המאפשר במספר ימים לעבור באמצעות רכבת, ללא שימוש בסוכנויות להשכרת רכב כפי שהיה נהוג בעבר, במספר מדינות ביבשת. אחד הטיולים הנפוצים ביותר בקרב טיולים אלה הם הטיולים שמשלבים את הולנד, בלגיה וצרפת. הסמיכות של בלגיה לצרפת ושל הולנד לבלגיה, הופכים את המשולש הזה לשילוב פופולרי מאוד, בעיקר בטיולי משפחות מאחר ובמדינות אלה יש חלק מהפארקים הגדולים ביותר שיש ליבשת להציע.

טיול רכבות באירופה- צרפת, בלגיה והולנד

הטיול יתחיל קרוב לוודאי בצרפת, שם גולת הכותרת תהיה כמובן פארק דיסנילנד בפאריז. יום, יומיים ואפילו שלושה אפשר להעביר במתקני השעשועים וכן, גם בעיקר בגלל התורים הבלתי נגמרים. אך אין ספק שלמרות התור הארוך כל המתנה שכזו תהיה שווה זאת בסופו של דבר. משם אפשר להמשיך ולסייר ברחבי העיר, כשמגדל אייפל וכנסיית נוטרדאם הם שני היעדים היותר נפוצים מבחינה תיירותית, לא רק מבחינת התייר הישראלי אלא בכלל. עלייה לראש מגדל אייפל למשל והתצפית שנגלית לפניכם על פני כל פריז, מעלה את הטיול לרמה אחרת, רמה גבוהה כמו המגדל. טיול רכבות באירופה מצריך את ההמשך ליעד הבא כשהיעד יהיה בלגיה. סיור במוזיאון הקומיקס של בריסל, שם ניתן בין היתר להתוודע ליוצר הסדרה עליה כולנו גדלנו, הדרדסים, יהיה אטרקציה נהדרת עבור הילדים. גם טיול ברחבי העיר ומפגש עם הפסל המפורסם ביותר בבלגיה, זה של הילד המשתין, הינו הגדר חובה במהלך הטיול במדינה.

טיול רכבות שיציע טיולים מאורגנים לברצלונה

המדינה האחרונה אליה נגיע במסגרת הטיול הזה היא הולנד, כשגם שם כמו בשאר המדינות נתרכז בעיקר בעיר אחת, שכנראה תהיה אמסטרדם. למרות שמאמסטרדם ניתן לצאת למקומות נוספים לטיול עם הילדים, גם בעיר יש שפע של דברים לעשות, החל משוק הפרחים הנהדר ועד לביקור במוזיאון השעווה מדאם טוסו. אפשרות אחרת שתשלב טיול עם צרפת היא המשך עם רכבת משם ישירות לצרפת ואל הבירה הקטלאנית, ברצלונה. אם טיולים לפריז יובילו אתכם אל שדרות השאנז אליזה, אז טיולים מאורגנים לברצלונה יתרכז בשדרות המרכזיות של העיר והן שדרות הראמבלס, שנמשכות קילומטר שלם ומכילות שפע של מסעדות, בתי קפה ודוכני רחוב.

טיולים מאורגנים לברצלונה אל הסגרדה פמיליה

משדרות הראמבלס מומלץ להגיע לאתר התיירותי המפורסם ביותר בעיר, כנסיית הסגרדה פמיליה. בברצלונה הדת חזקה מאוד ולכן גם תזכו לראות ציורים ופסלים רבים של צלב. הכנסייה תוכננה על ידי האמן הנודע גאודי שהחל בבנייתה עוד במאה ה-18, והבנייה עדיין נמשכת על מנת להפוך את שמונת הצריחים בסופו של דבר לשנים עשר, כמספר שליחיו של ישו. טיולים מאורגנים לברצלונה יציגו בפנינו גם קצת תרבות, באמצעות הגעה אל המוזיאון על שם האמן הגאון פבלו פיקאסו. פיקסו אמנם נולד במלאגה, אך כתושב ברצלונה מתגאה העיר באמן הנודע כאחד משלהם. לכן, תוכלו לחזות בכמה מהיצירות הפחות מוכרות אך לא פחות מרשימות שלו, במוזיאון הנהדר השוכן בבית יפהפה בסגנון גותי.

התגובות סגורות