אוג' 05

טיולים מאורגנים לצרפת

בקטגוריה חופשה בצרפת

שם המאמר: טיולים מאורגנים לצרפת
דורג על ידי Byb בתאריך 5.08.13
דירוג המאמר: 4.0

צרפת היא אחת המדינות ביבשת אירופה אליה מגיעים מדי שנה מיליוני תיירים מכל קצוות העולם. גם ישראלים רבים בוחרים לבלות את חופשותיהם בצרפת. חלק מהישראלים המגיעים לצרפת הם ילידי המדינה או כאלה שגדלו בה ועשו עלייה לישראל. לרבים יש עדיין בני משפחה בצרפת והם מגיעים לבילוי עם בני המשפחה.

Notre Dame Church - Tende, France by Mark Fischer, on Flickr

אפשר להגיע לצרפת באופן עצמאי. רכישת כרטיס טיסה וסידור מקומות לינה, תכנון תכנית הטיול ולוח הזמנים. יש כאלה שמעדיפים דרך זו אבל יש גם כאלה שאינם מעוניינים או אינם יכולים לארגן לעצמם את הטיול והם נרשמים באחת מחברת התיירות לטיולים מאורגנים לצרפת.

יתרונם של טיולים מאורגנים לצרפת על הטיול העצמאי הם בארגון וניצול הימים בצרפת. כל מי שמצטרף לקבוצה ולטיולים מאורגנים בצרפת יכול לבחור את המסלול, לוח הזמנים והמקומות שמוצעים על ידי חברות התיירות.

עלות טיולים מאורגנים לצרפת יקרה מעלות טיול עצמאי אבל היא כוללת את כל מה שתייר שיוצא לטיול צריך מכרטיס הטיסה הלוך ושוב עבור בתשלומי המיסים בשדות התעופה, האוטובוס שצמוד לקבוצה מרגע הנחיתה ועד לרגע ההמראה חזרה לארץ, עלות כניסה לאתרים ולאטרקציות לאורך הטיול.

את לוח הזמנים ומסלול הטיול אין משתתפי הקבוצה יכולים לשנות. בכל טיול יש גם שעות חופשיות וכל אחד יכול לעשות את מה שהוא חפץ בין ביקורים במוזיאונים אליהם הקבוצה לא מגיעה ובין קניות וחיפוש אחר מתנות.

אל כל קבוצות טיולים מאורגנים לצרפת כמו ברוב הטיולים המאורגנים במקומות אחרים מצטרף מדריך ישראלי, מטעם חברת התיירות, שהוא דואג לכל צרכי חברי הקבוצה ופותר כל בעיה שצצה. לרוב הוא דובר את שפת המדינה אליה יוצא הטיול ובמרבית המקומות הוא משמש גם כמתרגם.

טיולים מאורגנים לצרפת יש לאורך כל השנה כולל בחודשי החורף. בתקופת הקיץ יוצאות קבוצות רבות לטיולים מאורגנים לצרפת לכל מיני מקומות. בחורף מרבית משתתפי הטיולים המאורגנים לצרפת הם תיירים חובבי ספורט החורף, החלקה על השלג.

ישראלים רבים בוחרים בצרפת כיעד לעשות בה את ספורט החורף. אתרי הסקי המפוזרים במדינה מתוחזקים ומאובזרים ברמה הגבוהה ביותר והם מושכים תיירים מכל העולם להגיע אליהם להחלקה.

 

קרוזים

 

הקרוז הוא שייט באניית נוסעים. מישראל יוצאים קרוזים לשייט לחופי המדינות הגובלות עם הים התיכון. את רוב הקורזים מוציאה חברת מנו ספנות.

אורך הקרוזים נע בין שבוע לעשרה ימים והאנייה משמשת עבור הנוסעים מלון צף. על פי מסלול הקרוזים יוצאת אניית השייט מנמל חיפה או אשדוד לכיוון הים התיכון. בכל מדינה בה עוגנת האנייה יורדים הנוסעים לטיול בעיר הקרובה ובאזור הנמל.

לאחר סיום הסיור חוזרים הנוסעים לאנייה להמשך השייט. לאורך כל הקרוזים מתקיימת פעילות תרבותית ענפה על האנייה הכוללת בתי קפה, מסעדות, אולמות ריקודים וסרטים, בארים וקזינו. בנוסף אפשר למצוא אולמות ספורט וספא ובריכות שחייה.

הקרוזים מתאימים לשייט משפחות. לעיתים אפשר למצוא על גבי האנייה שלושה דורות ממשפחה אחת הורים, ילדים ונכדים. מי שאוהב את השייט יכול ליהנות מהאוויר הטוב שבא מהים.

לא אחת יוצאים תיירים ישראלים לטיולים באירופה או בארצות הברית ומצטרפים לקרוזים שיוצאים לשייט במדינות שונות. יש קרוזים שיוצאים מיוון לכיוון האיים השוכנים בשכנות ומהם ממשיכים למדינות נוספות וחוזרים לנמל היציאה.

קרוזים מתאימים לזוגות המחפשים נופש זמן איכות ורומנטיקה. הם מתאימים לכל גיל וילדים קטנים נהנים מהשייט ומהשימוש במתקנים הקיימים על גבי האנייה.

על רוב הקרוזים מתקיימים ערבי שירה והופעות של אמנים בעלי שם מישראל. הם משלבים הופעות בערב עם בילוי ומנוחה בשעות היום.

התגובות סגורות