אפר' 18

טיולים מאורגנים לאירופה

בקטגוריה חופשה בספרד

שם המאמר: טיולים מאורגנים לאירופה
דורג על ידי עדי בתאריך 18.04.13
דירוג המאמר: 4.5

טיולים מאורגנים לאירופה ייקחו אתכם לחוויות תרבותיות מרתקות. במהלכם תוכלו לבקר במוזיאונים המפורסמים, באתרים היסטוריים וגם לשוט בנהרות של אירופה. יתרון גדול של טיולים אלה' בא לידי ביטוי בכך שניתן לשלב בטיול אחד ביקור בכמה מדינות, מבלי שאתם תצטרכו לטרוח ולתכנן את המסלול ואת הנסיעות בין מדינה למדינה.

Abduction of Europe by Bernt Rostad, on Flickr

יעדים פופולאריים של טיולים מאורגנים לאירופה

טיולים מאורגנים לאירופה אשר זוכים לפופולאריות בימים אלו, הם טיולים לספרד, לסלובניה וקרואטיה, לפורטוגל וגם לרוסיה. קיימים גם טיולים מאורגנים לצפון איטליה לברלין ולפראג וגם טיולים לאירופה הקלאסית שמגיעים לאמסטרדם בריסל ופריז. תוכלו לבחור גם בין היעדים היותר מיוחדים של אירופה כמו סקוטלנד איסלנד והריביירה הצרפתית המדהימה. יש גם טיול שמתמקד בסרביה מונטנגרו ובוסניה. יעד פופולארי נוסף לטיולים מאורגנים היא סין שמושכת בשנים אחרונות הרבה מטיילים סקרניים.

מדוע טיולים מאורגנים לסין הם הדרך הטבה ביותר לטייל במדינה האדומה

טיולים מאורגנים לסין הם כמעט הדרך היחידה לביקור במדינה הענקית והמדהימה הזאת וגם המטיילים הוותיקים מעדיפים לבחור במסגרת של טיולים מאורגנים ולא לצאת לבדם לטיול. הסיבות לכך טמונות במורכבות ובגודלה של המדינה ומכיוון שרוב תושביה אינם דוברי אנגלית. המרחקים האדירים בין המקומות המעניינים, מצריכים תיאום מדויק ותכנון מוקפד של טיול ואלה הם השירותים שעומדים בבסיס הפעילות והשירותים של חברות תיירות המציעות טיולים מאורגנים לסין.

באילו אתרים תבקרו במהלך הטיול

טיולים מאורגנים לסין מתמקדים בספוטים המעניינים ביותר של המדינה העצומה. במהלכם תוכלו לבקר בשנחאי, בבייג'ין, במערת גוילין ובמקאו, הלאס ווגאס של המזרח הרחוק. יעד מרהיב ובלתי נשכח אשר גם כן נכלל במסלול הטיול המאורגן לסין, היא העיר הונג קונג, כאשר בכל אחד מהיעדים ילוו אתכם מדריכים דוברי עברית.

 

התגובות סגורות