פבר' 25

טיול מאורגן לרומניה או לחכות לטיסות ברגע האחרון?

בקטגוריה חופשה ברומניה

שם המאמר: טיול מאורגן לרומניה או לחכות לטיסות ברגע האחרון?
דורג על ידי מארק בתאריך 25.02.13
דירוג המאמר: 4.0

לרוב מי שרוצה לצאת לטיול או ביקור משפחתי בחוץ לארץ דואג לכרטיסי טיסה מבעוד מועד. אבל ישנם מקרים בהם צריך לטוס באופן פתאומי מבלי שאפשר לתכנן את הטיסה. לשם כך יש טיסות הרגע האחרון.

ישנם אנשים שמסיבות שונות צריכים לוותר על כרטיס הטיסה שלהם ומודיעים לחברה על ביטול. באתרי חברות התעופה יש עדכון במשך 24 שעות ביממה ובזמן אמת על כל כרטיס שמתבטל וכך אפשר לקבל מידע על מקומות פנויים. בעלי עסקים שצריכים לטוס בבהילות לרגל עסקיהם מנצלים לא אחת את הטיסות ברגע האחרון.

סוג נוסף של מחפשי טיסות ברגע האחרון הם האנשים שמחליטים ספונטנית לצאת למספר ימי חופשה בחו"ל, או גבר שרוצה לרגש את אשתו או חברתו, היעד יכול להיות היעד שימצא באתר. הדרך למציאת כרטיס פנוי היא מעקב אחר האתרים המפרסמים בכל שעות היממה, בזמן אמת, את לוח הטיסות של החברה ותפוסת הטיסה.

Romania 002 by sahill1968, on Flickr

טיול מאורגן לרומניה

בוקרשט, היא עיר הבירה של רומניה, שהפכה בשנים האחרונות ליעד תיירותי. ניתוק הקשרים עם טורקיה הביא את חברות התיירות לחפש יעדים חדשים וביניהם רומניה.

זמן הטיסה לרומניה ארוך יותר מאשר לטורקיה אבל בכל זאת יוצאים תיירים רבים לבקר בה. אחד הדרכים לבלות חופשה מהנה היא הצטרפות לטיול מאורגן לרומניה. מאז נפתחה רומניה כיעד לתיירים רבים חוזרים יוצאי רומניה עם צאצאיהם לביקור בערים בהם נולדו על מנת לשתף את הדור הצעיר בעברם.

רוב העולים מרומניה הם עכשיו אנשים מבוגרים וקשישים. העלייה המסיבית לארץ הייתה לאחר מלחמת העולם השנייה. אנשים אלה מעוניינים לראות בפעם האחרונה את ארץ מולדתם אינם מסוגלים לתכנן ולבצע טיול באופן עצמאי והאפשרות של טיול מאורגן לרומניה מאפשר להם לצאת במסגרת שדואגת להם לכל הצרכים.

התגובות סגורות