פבר' 25

טיול מאורגן להולנד – דילים לאמסטרדם

בקטגוריה חופשה בהולנד

שם המאמר: טיול מאורגן להולנד - דילים לאמסטרדם
דורג על ידי Byb בתאריך 25.02.13
דירוג המאמר: 4.0

אמסטרדם, עיר הבירה של הולנד אחת הערים היפות בעולם ויעד לתיירים רבים. העיר עברה שיקום לאחר מלחמת העולם השנייה וכיום אפשר לבקר באתרים ההיסטוריים הרבים שבעיר

יופייה של העיר מושך אליה תיירים רבים מכל קצוות העולם שמחפשים דילים לאמסטרדם על מנת להוזיל את עלות הטיול. הכניסה למוזיאונים שבעיר וביניהם בית אנה פרנק ועוד רבים אחרים היא בתשלום וכך גם לאתרים נוספים ולכן אפשר להוזיל את עלות הטיול בדילים לאמסטרדם המתפרסמים בעיתונות הכתובה ובאתרי האינטרנט של חברות הטיסה.

עונת התיירות באמסטרדם היא עונת הקיץ אבל לא רק בקיץ מגיעים תיירים לבקר בעיר. אתרי גלישת הסקי הסובבים את אמסטרדם מושכים לעיר תיירי חורף שמשלבים ביקור וגלישה. אפשר למצוא דילים לאמסטרדם גם בעונת החורף.

Trip to Madurodam, The Hague, Netherlands by Jordanhill School D&T Dept, on Flickr

טיול מאורגן להולנד

הולנד היא ארץ יעד לתיירים רבים ובכללם גם תיירים מישראל. רבים מהמטיילים יוצאים באופן עצמאי לחופשה בהולנד חלקם שוכרים מכונית ונוסעים ממקום למקום, חלקם שוכרים מכונית עם ואן המשמש להם כמלון נייד ואחרים בוחרים לצאת בטיול מאורגן להולנד.
יתרונו של טיול מאורגן להולנד הוא בכך שהמצטרף לטיול כזה לא צריך לדאוג לשום דבר. החברה המארגנת את הטיול דואגת לצרכיו מרגע העלייה למטוס ועד חזרתו לארץ. במסגרת תוכנית הטיול המאורגן נכללים גם מחירי כרטיסי הכניסה לאתרים והמוזיאונים השונים, חדרי המלון והארוחות. הדאגה לכל צרכי התייר בהולנד חלה על מתכנני הטיול המאורגן.

בטיול מאורגן להולנד ניתן למצוא לא אחת משפחות עם ילדים שיוצאות לטיול בר בת מצווה או טיול של סבים וסבתות עם נכדיהם.
מספר החברות שדרכן אפשר לצאת לטיולים מאורגנים רב וצריך רק למצוא את האחת שתתאים מבחינת המועד העלות ומקומות הביקור, בעונת הקיץ אין טיסה להולנד שעליה אין לפחות קבוצת מטיילים שיוצאת במסגרת טיול מאורגן להולנד.

התגובות סגורות