אפר' 18

טיול מאורגן לצרפת

בקטגוריה חופשה בצרפת

שם המאמר: טיול מאורגן לצרפת
דורג על ידי ספיר בתאריך 18.04.13
דירוג המאמר: 4.0

טיול מאורגן לצרפת היא הזדמנות נהדרת להכיר את הריביירה הצרפתית או לצאת לטיול בעקבות היין, לטייל במסלול של נפוליון וגם לבקר באתריה היפים של פריז מבלי לחשוש מכך שאתם לא דוברים צרפתית. מכיוון שחברת תיירות מציעה טיולים מאורגנים במגוון מסלולים, תוכלו להתאים בקלות את המסלול בהתאם לתחומי העניין שלכם.

Roquebrun, France by A Roger Davies, on Flickr

כמה זמן נמשך טיול מאורגן לצרפת

טיול מאורגן לצרפת  יכול להיות בן 7 או בן 14 ימים. המסלולים השונים של הטיולים המאורגנים לצרפת מציעים ביקור בכפר התלוי ובשטיח האפוקליפסה, בנסיכות של מונקו ובקסם הדרום צרפתי של הריביירה, במקדשים ואמפיתיאטראות וגם בטירות עתיקות וביקבים מפורסמים. בנוסף, חברות התיירות מציעות גם כניסה לכנסיות ייחודיות וביקור בקתדראלות היסטוריות. טיולים אלה יכולים להתאים מאוד גם למשפחות עם ילדים בוגרים, בדיוק כמו טיולי משפחות לאיטליה.

טיולי משפחות לאיטליה

כל טיולי משפחות לאיטליה מוצעים על ידי חברות התיירות הישראליות בכמה מסלולים עיקריים. מסלול המתמקד בצפון איטליה, מסלול המתמקד בדרום איטליה וסיציליה ומסלול שבו עוברים לאורך כל מדינת המגף. המסלולים של טיולים אלה כוללים בדרך כלל ביקורים במילאנו, ורונה, נאפולי ופומפי וגם באזור תוסקנה, באמפילי, בפירנצה ובערים קסומות נוספות בעלות ייחוד איטלקי מובהק.

מה יעניין את הילדים במהלך טיולי משפחות לאיטליה

על מנת ליצור עניין גם אצל ילדים, טיולי משפחות לאיטליה יכללו גם את אתר העתיקות של פומפי ואת השייט לאי החלומות קאפרי, ביקור בעיר המגדלים סן ג'ימיניאנו וגם צפייה במגדל פיזה המפורסם בעל הנטייה ששוברות את כל מוסכמות האדריכלות המוכרות לאדם. ונציה עם התחבורה הימית וכיכר סן מרקו המפורסם, תספק גם כן עניין לילדים בוגרים אשר ישמחו לחוות איתכם טיול מסודר ומאורגן כהלכה.

התגובות סגורות