מרץ 03

חוויות של טיול מאורגן למדריד ודיסלדורף

בקטגוריה חופשה בספרד

יש לא מעט ערים אירופאיות, שיכולות להציע לכם חוויות של פעם בחיים. למרות שלעתים אנו רואים את אירופה כמקשה אחת, הרי שיש לא מעט הבדלים בין הערים שלה. קחו לדוגמה את מדריד ודיסלדורף. מדריד היא עיר הבירה של ספרד, והיא כוללת לא מעט אתרי תיירות מדהימים שיכולים להתאים לתיירים מכל העולם. העיר כוללת מוזיאונים מדהימים, אטרקציות לילדים, פארקים ענקיים, יצירות אדריכלות, וחיי לילה תוססים. לעומת זאת, דיסלדורף נחשבת לאחת מערי הבילויים המרכזיות בגרמניה. היא כוללת רצועת פאבים ענקית, ולא מעט מסעדות ובתי קפה.

חושבים על טיסות לדיסלדורף?

אם אתם רוצים ליהנות כמו שצריך מחיי לילה תוססים, זה לא מפליא שאתם מחפשים טיסות לדיסלדורף. יש להבין כמובן שאין היום קו ישיר בין ישראל לדיסלדורף, אך עדיין אפשר למצוא טיסות לשם. ברוב המקרים, תוכלו למצוא טיסות לדיסלדורף מטעם חברות תעופה זרות, אשר מציעות חניית ביניים באירופה, או אפילו בתוך גרמניה עצמה (במה שממשיך לאחר מכן כטיסת פנים). חברות אלו הן בעיקר אוסטריאן איירליינס האוסטרית ולופטהאנזה הגרמנית. מנמל התעופה הנמצא במרחק של 8 ק"מ מדיסלדורף, תוכלו להגיע לעיר עצמה דרך הרכבת הבין עירונית של המחוז כולו, או הרכבת המקומית של דיסלדורף. כמו כן, תוכלו לעשות שימוש ברשת האוטובוסים של העיר.

העוצמה של טיול מאורגן למדריד

לעומת דיסלדורף, חשוב להבין כי טיול מאורגן למדריד מציע חוויה הרבה יותר מורכבת מבחינה תרבותית. במהלך טיול מאורגן למדריד, אתם תבקרו בלא מעט אתרים מרכזיים מאד, אשר יש להם חשיבות גבוהה מאד בהיסטוריה של ספרד, בהיסטוריה של אירופה, ואף בהיסטוריה של היהודים. מומלץ בחום לבחור באופציה של טיול מאורגן בתוך מדריד, במידה ואתם רוצים לבקר בכמה שיותר אתרים, וגם לקבל הדרכה כך שתבינו את הקשר ההיסטורי והתרבותי בין כל המקומות.

התגובות סגורות