מרץ 03

על טיול מאורגן לברצלונה וחופשה בהונגריה

בקטגוריה חופשה בספרד

אין שום ספק, כי אירופה מלאה בעשרות אם לא מאות יעדים שונים שאפשר לטייל בהם לא רק במשך שבועות או חודשים – אלא אפילו במשך שנים. אנו נתמקד הפעם בשני יעדים, אבל חשוב כמובן להבין שיש עוד לא מעט יעדים אחרים שאפשר לבקר בהם. היעד הראשון היא העיר ברצלונה. ברצלונה היא עיר הבירה של מחוז קטלוניה, שהוא מחוז אוטונומי יחסית בתוך ספרד. היעד השני שבו אנו נתמקד היא הונגריה. מדובר על מדינה במרכז אירופה, שנחשבת למרכז חשוב מאד, עם לא מעט אתרים, ומאז נפילת הגוש הקומוניסטי, קרנה עלתה בעולם התיירות.

איך למצוא טיסה להונגריה?

לשמחתכם הרבה, המשימה של מציאת טיסה להונגריה היא אחת המשימות הפשוטות ביותר שיש. הסיבה לכך היא שהונגריה היא יעד פופולרי מאד בקרב הישראלים, ולכן יש טיסות סדירות רבות שיוצאות. הטיסות הסדירות הן מטעם חברת אל על הישראלית ועוד חברות תעופה זרות רבות אחרות – אייר פראנס, אייר ברלין, טורקיש איירליינס, ועוד . החברות הללו גם מציעות לעתים קרובות טיסות עם עצירת ביניים וכן טיסות שכר בזמן עונת התיירות. הטיסות כמעט תמיד נוחתות בנמל התעופה הבינ"ל שיושב בבודפשט. נמל התעופה עצמו נמצא כ – 15 ק"מ מבודפשט עצמה, וניתן להגיע לעיר הבירה באמצעות מערכת אוטובוסים משוכללת למדי.

איך מתכננים טיול מאורגן לברצלונה?

אם החלום שלכם הוא דווקא לצאת אל טיול מאורגן בברצלונה, תוכלו למצוא לא מעט סוגי טיולים. הסיבה לכך היא שברצלונה היא עיר מפותחת מאד, עם היסטוריה מדהימה. לכן, תוכלו לצאת לטיולים קצרים של 3-4 ימים, אבל יש גם טיולים של שבוע ואף מעבר לכך. בכל טיול מאורגן לברצלונה, מומלץ בחום לבדוק האם הכל מכוסה במסגרת החבילה. ישנם טיולים אשר מציעים מסלולים של תשלום נוסף שאיננו חובה, לצורך ביקור באטרקציות נוספות בימים החופשיים של הטיול.

התגובות סגורות