פבר' 25

חופשה קסומה בספרד – טיסות לברצלונה

בקטגוריה חופשה בספרד

שם המאמר: חופשה קסומה בספרד - טיסות לברצלונה
דורג על ידי עופרה בתאריך 25.02.13
דירוג המאמר: 4.5

ברצלונה היא יעד מאוד מבוקש לתיירים. טיסות לברצלונה מגיעות בצורה סדירה מישראל ומעדים רבים בעולם. בעונת התיירות, בקיץ, התפוסה בטיסות לברצלונה מלאה ולמי שמתכנן להגיע לחופשה כדאי שיבטיח לעצמו מקום בטיסה.

בברצלונה מספר מועדוני ספורט מהליגה העליונה של העולם. משחק חשוב מושך אליו אוהדים רבים מכל העולם ומספר טיסות לברצלונה מתוגבר. אוהדים רבים מגיעים צופים במשחק וחוזרים לארץ מוצאם. גם מישראל יש, ביום של משחק חשוב, תגבור לטיסות כדי לספק לכל האוהדים כרטיסי טיסה.

חברות התעופה כוללות במחיר הכרטיס גם את מחיר כרטיס הכניסה למשחק. יש תיירים המגיעים למשחקי הקבוצה האהודה עליהם ומשלבים בהזדמנות זו גם חופשה בברצלונה.

Barcelona from Castell de Montjuic by oatsy40, on Flickr

טיסות למוסקבה

הטיסות למוסקבה נוחתות בשדה התעופה שבעיר וממנו אפשר להגיע בתחבורה ציבורית למרכזה של העיר. הטיסות למוסקבה יוצאות מישראל מספר פעמים בשבוע. רוב הטסים הם תיירים .

לאחרונה נקשרו קשרי מסחר בין תעשיינים מישראל למוסקבה ובנוסף לתיירים אפשר למצוא בטיסות למוסקבה גם אנשי עסקים.
רוב יהודי מוסקבה עלו לארץ בשנות ה-90 של המאה הקודמת. לחלקם יש עדיין קרובי משפחה בעיר והם יוצאים בטיסות למוסקבה כדי לבקרם. בטיסות למוסקבה אפשר למצוא גם משפחות שיוצאות לטיול שורשים. אחד מההורים הוא יליד מוסקבה שמעוניין לשתף את בן זוגו וילדיו בחוויות הילדות שלו בעיר.

חברות העוסקות בתיירות, בארץ, גילו את הפוטנציאל בעיר מוסקבה כיעד לתיירות ויצאו בתוכניות טיסות למוסקבה לטיולים מאורגנים וכן חבילות נופש וטיולים במוסקבה.

העיר הפכה לעיר מערבית לכל דבר לאחר התקופה הקומוניסטית ויש בה ניגודים של עושר ועוני. חלק גדול של השכונות נשאר כפי שהיה עוד מתקופת הקומוניזם והעוני ניכר בהן מאוד לעומת העושר במרכז העיר בתי המלון המפוארים ומרכזי הקניות והבילויים.

התגובות סגורות