פבר' 25

טיסות – לאיטליה ולבוקרשט

בקטגוריה חופשה באיטליה, חופשה ברומניה

שם המאמר: טיסות - לאיטליה ולבוקרשט
דורג על ידי לואי בתאריך 25.02.13
דירוג המאמר: 4.5

איטליה, או ארץ המגף כפי שהיא נקראת בגלל צורתה, מושכת בכל שנה מיליוני תיירים לבקר בה. כמעט בכל עיר מערי איטליה יש שדה תעופה אליו מגיעים התיירים. מבעוד מועד הטיסות לאיטליה מישראל סדירות ויוצאות לעריה השונות מספר פעמים בשבוע, במשך כל השנה.

ישנן מספר חברות תעופה ישראליות וזרות המקיימות טיסות לאיטליה חלקן ישירות לשדה התעופה של היעד המבוקש וחלקן עם עצירות ביניים, בשדות תעופה של ארצות שכנות (זוהי דרך אחת להוזיל את מחיר כרטיסי הטיסה).

מחירי טיסות לאיטליה בעונת התיירות, עונת הקיץ, יקרות יותר מאשר מחוץ לעונה. אבל גם בתקופת החורף ישנן טיסות סדירות וישרות לאיטליה. תיירות החורף המגיעה לאיטליה הם אותם תיירים המגיעים לאתרי הסקי הפזורים בה.

מאז התפתח בארץ ענף ספורט גלישת סקי טסים רבים מבין הישראלים לאתרים הפזורים בכל רחבי אירופה ובכלל זה גם באיטליה. לעיתים תפוסת הטיסות לאיטליה בחודשי החורף אינה נופלת מהתפוסה בקיץ.

Bucharest, September 2012 by mariosp, on Flickr

דילים לבוקרשט

הישראלים אוהבים לטייל ולנסוע לחוץ לארץ. כל כמה שנים מתווסף יעד חדש לתיירים ישראלים אליו נוסעים כולם עד למציאת יעד חדש.
אחד היעדים שהתגלו בשנים האחרונות כמקום לבילוי חופשה ונופש היא העיר בוקרשט שברומניה. כמו שהישראלי אוהב לטייל כך הוא אוהב למצוא את הדיל הטוב ביותר והזול ביותר שהוא יכול להשיג.

חברות התיירות מצאו שכדי למשוך את הישראלי ליעד מסוים הם צריכות לפתות אותו במשהו. החברות הציעו לתייר הישראלי דילים לבוקרשט שהוא לא יכול היה לעמוד בפניהם.

כל חברה מציעה את הדיל שלה וללקוח נשאר רק לעשות השוואת דילים ומחיריהם. כמו ליתר הארצות גם הדילים לבוקרשט צריכים להיות אטרקטיביים וכל אחד יודע שלקוח מרוצה הוא מקדם המכירות הטוב ביותר. תייר שחוזר בטיול בבוקרשט ועוד נהנה מדיל מוצלח יספר זאת לחבריו.

התגובות סגורות