פבר' 25

טסים לספרד? נופש בקוסטה בראווה

בקטגוריה חופשה בספרד

שם המאמר: טסים לספרד? נופש בקוסטה בראווה
דורג על ידי קטי בתאריך 25.02.13
דירוג המאמר: 4.0

עד לפני מספר שנים הייתה האמרה לבלות נופש בקוסטה בראווה שגורה בפני מיליוני תיירים מכל העולם. זוהי רצועת חוף יפיפייה לאורך ים התיכון שמתחילה צפונית לברצלונה ומסתיימת בגבול ספרד צרפת.

בעבר קוסטה בראווה נחשבה לאתר הנופש העיקרי של ספרד. משנות ה-60-70 של המאה הקודמת יוקרתה של קוסטה בראווה ירדה בעיקר בגלל התפתחות אתרי נופש ותיירות במקומות אחרים בספרד ובצפון אפריקה.
אבל למרות ירידת היוקרה באזור נופש בקוסטה בראווה עדיין מרגש רבים והעובדה שלמרות שכמות התיירים ירדה עדיין קוסטה בראווה מהווה נתח חשוב מאתרי ספרד.

CCosta Brava - Cala Corb 02 by rosergoula, on Flickr

קוסטה בראווה הייתה מקור משיכה לאמנים רבים כמו פבלו פיקסו סלבדור דאלי ועוד. חלקם קבע את מקום מושבו בקוסטה בראווה בעיקר בגלל האוויר והאווירה שבמקום.

באזור הוסבו וילות וארמונות לבתי מלון קטנים עם כל התנאים כולל בריכות שחיה וברים, בהם ניתן לבלות נופש בקוסטה בראווה, בצורה שקטה ואינטימית.

טיול מאורגן לברלין

ברלין עיר הבירה של גרמניה היא בנוסף להיותה עיר תעשייה ומסחר היא גם מרכז תרבות ועיר תיירות חשובה בגרמניה ובאירופה בכלל.

תיירים רבים מגיעים מדי שנה לבקר בעיר וליהנות מהבניינים המשוחזרים ששופצו לאחר מלחמת העולם השנייה. ברלין קלה להתמצאות ולכן אפשר לטייל בה באופן עצמאי אולם מי שרוצה לראות מה שיותר בזמן קצר עדיף שיצטרף לטיול מאורגן לברלין בהדרכת מדריך ישראלי דובר עברית וגרמנית.

מסלול טיול מאורגן לברלין קבוע מראש ולוח הזמנים בו לא ניתן לשינוי. תכנון נכון ועמידה בלוח הזמנים מאפשר למשתתפי הטיול המאורגן לברלין לבצע את כל מה שנקבע בתוכנית ולראות מספר רב של אתרים, היסטוריים ומודרניים. בקבוצה אפשר לטייל בברלין במקומות שלאדם בודד קשה להגיע. ההסברים שניתנים למטיילי טיול מאורגן בברלין הם בשפה העברית.

התגובות סגורות