פבר' 27

טיסות לבודפשט המיוחדת

בקטגוריה שונות

טיסות לבודפשט יביאו אתכם אל לב ליבה של בירת הונגריה ואל אחת הערים היפות והמיוחדות ביותר. אטרקציות רבות מחכות לכם משני צדיו של נהר הדנובה, שהם למעשה שני חלקיה של העיר – בודה ופשט. הרומנטיקנים מוזמנים לצאת לשיט בנהר או לטייל על הגשרים המעטרים אותו, תוכלו לסייר בעיר הקסומה וברחובותיה המיוחדים, להיחשף להיסטוריה ולתרבות המקומיים באמצעות מוזיאונים ומבנים מרהיבים המעטרים את העיר ומעניקים לה אופי מיוחד ומרגש. בין מגוון הפעילויות הללו מומלץ שתמצאו גם זמן לקניות במרכזי הקניות הגדולים, לטייל בשווקים מלאי החיים ולהתפנק במסעדות המציעות אוכל אותנטי משובח. טיסות לבודפשט יביאו אתכם, ללא ספק, אל חופשה זוגית או משפחתית אידאלית.

בתי מלון באילת – הפינוק המושלם

אילת היא עיר הנופש האטרקטיבית והמרכזית בישראל, בזכות החופים המרהיבים ומזג האוויר הנפלא המלווה אותה כמעט בכל ימות השנה. בתי מלון באילת משלימים את הנופש באמצעות שירות מפנק, חדרי אירוח מרווחים, אוכל מצוין, בריכות שחייה, טיפולי ספא ועוד שפע של אטרקציות שישרו אווירת חופש נפלאה. בתי מלון באילת פרושים לאורך החופים ובקרבת הקניון, אולם הקולנוע, מגרשי הטניס של העיר ומקומות הבילוי. כל אחד מהם מציע מענה לחופשה מסוג אחר – יש בתי מלון שאופיים משפחתי והם מציעים פעילויות לכל בני המשפחה. לצדם תמצאו בתי מלון קטנים יותר, המתאימים לצעירים ולזוגות. בתי מלון מפוארים יותר יתאימו לאנשי עסקים או לאירוח מבקרים מחו"ל.

הגעה נוחה לבתי מלון באילת

דרכי הגישה אל העיר נוחים למדי, אף למי שאין בבעלותו כלי רכב. האוטובוסים מביאים תיירים מקומיים וזרים אל העיר כמעט בכל שעה והטיסות נוחתות בשדה התעופה המקומי בקצב מסחרר. החופשה המושלמת שלכם לא חייבת להיות בחו"ל – אפשר להרגיש בחו"ל, באילת.

התגובות סגורות