מאי 26

טיסות לברצלונה הרומנטית

בקטגוריה חופשה בספרד

שם המאמר: טיסות לברצלונה הרומנטית
דורג על ידי גיורא בתאריך 26.05.13
דירוג המאמר: 4.0

ברצלונה היא אחת מערי התיירות הגדולה בספרד ובאירופה בכלל. בעיר יש הרבה אתרים היסטוריים ואמנותיים שמושכים מדי שנה תיירים מכל העולם לבוא ולבקר בעיר.
רוב התיירים מגיעים בטיסות לברצלונה. תושבי אירופה, במיוחד ממדינות שכנות לספרד וקרובות גיאוגרפית לברצלונה מגיעים בנוסף לדרך האוויר גם בתחבורה קרקעית ורבים בוחרים להגיע לברצלונה ברכבת חוצת גבולות.

Barcelona in winter by Ernst Moeksis, on Flickr

אזור ברצלונה מלא באתרים היסטוריים ויש בה מוזיאונים של אמנים ילידי המקום כמו פיקאסו, דאלי ועוד. לברצלונה מספר קבוצות ספורט מהמובילות בעולם. לנבחרת הכדורגל של ברצלונה יש מעריצים רבים בישראל והיא מושכת אוהדים רבים להגיע בטיסות לברצלונה במועדים שנקבעו למשחקים חשובים.

משפחות שיוצאות לנופש בברצלונה, הורים וילדים, שוכרים רכב ויוצאים על פי תכנון מראש לאתרים החשובים. משפחות שאוהדות קבוצת ספורט כלשהי מברצלונה מנצלות את השהות בעיר וצופות במשחק. בצמוד למגרש הכדורגל יש מוזיאון הקבוצה בה מוצגים כל שחקני ההווה לצד שחקני העבר. בנוסף כל אחד יכול לרכוש מזכרת מחנות המזכרות המציעה פריטים מהקבוצה.

הטיסות לברצלונה בתקופה בה מתקיימים משחקים ספורטיביים בעיר עולה וכמות התיירים המגיעים לעיר בתקופה זו מוגברת. מספר בתי המלון הרבים שיש בעיר והמוצעים למבקרים בה מעידה על תיירות מסיבית המגיעה לעיר והדרישה הגדולה לחדרי המלון.

הטיסות לברצלונה מתקיימות במשך כל השנה. עונת התיירות מתחלקת לשניים. תיירות קיץ ותיירות חורף. בחודשי החורף מגיעות הטיסות לברצלונה ועליהן ספורטאי החורף, כאלה שאוהבים לגלוש במדרונות על גבי מסלולי החלקת הסקי.

ישראלים המעוניינים לגלוש נאלצים לצאת לאתרי הסקי בעולם ואחד מהם הוא האתרים הסובבים את ברצלונה. תיירות החורף בברצלונה מתאפשרת בגלל כמות הטיסות לברצלונה מספר פעמים בשבוע.

 

חבילות נופש לברצלונה

 

ברצלונה, העיר השנייה בגודלה בספרד, ואחת מעריה היפות. העיר הוכרה על יד אונסקו כעיר מורשת עולמית.

בעיר מספר אתרים היסטוריים ומוזיאונים וגלריות בהן מוצגים פריטים מעשי ידם של אמנים ילדי המקום כמו סלבדור דאלי, פיקאסו ואחרים.

חברות הנסיעה והתיירות יוצאות מדי שנה בחבילות נופש לברצלונה. לכל לקוח יש את האפשרות לבחור את החבילה הנראית לו מתאימה ביותר.

ברצלונה היא אחת מערי התיירות המבוקשת מדי שנה על ידי תיירים רבים מכל העולם. הטיסות נוחתות ישירות בשדות התעופה הסובבים את ברצלונה. תיירים שרכשו חבילות נופש לברצלונה מגיעים למרכזה ברכב פרטי או באמצעות התחבורה הציבורית.

חבילות הנופש לברצלונה כוללות בנוסף לכרטיסי הטיסה גם מקום לינה באחד מבתי המלון הרבים והנוחים שיש בעיר, כרטיסי כניסה לאתרים ולמוזיאונים ולעיתים אף כרטיס כניסה לאחד ממשחקי הכדורגל של הקבוצה העירונית שנחשבת לאחת הקבוצות החזקות באירופה.

חיי הלילה בברצלונה מפותחים יש בה מועדונים רבים בהם מתקיימות הופעות פלמנקו, בארים ובתי קזינו. יש מספר אטרקציות המיועדות לילדים ולהורים גם יחד ותיירים רבים רואים בעיר זו את המקום האידיאלי לנופש משפחתי.

יש אפשרות להתאים חבילות נופש בברצלונה לכל משפחה ולכל הגילאים. הארכיטקטורה המיוחדת בעיר מושכת את עיני התיירים והכנסיות העתיקות מרשימות.

בעיר מתקיימות מלחמות שוורים. רבים רואים בזירה כמקום בילוי אבל המחלוקת העולמית בין הארגונים להגנת על החי לבין הספרדים מעידה שיש רבים שאינם אוהבים את ההופעות ההלו ולדעתם זוהי התעללות בשוורים.

אפשר להרחיב את חבילות הנופש לברצלונה ליעדים נוספים הגובלים עם ברצלונה. בעת הכנת תוכנית לנופש בברצלונה ובסביבתה כדאי להיעזר במפת האזור. הכנת מסלול הטיול מראש מקצר את הזמן ומקטין את אפשרות לטעויות. אפשר לטייל בברצלונה באופן עצמאי ומי שאינו מסוגל לעשות זאת בעצמו יכול להצטרף לקבוצה שיוצאת במסגרת טיולים מאורגנים.

 

התגובות סגורות