מרץ 04

טיסות למינכן – שער כניסה לאוסטריה הקסומה

בקטגוריה חופשה באוסטריה

מי שרוצה לטייל באוסטריה הקסומה מוזמן להגיע אליה דרך מינכן. מבולבלים? אתם בעצם צודקים – מינכן היא עיר בגרמניה ואילו אוסטריה היא מדינה שונה לחלוטין כמובן. הקשר בין אוסטריה לגרמניה לבד מהיותן שכנות ובעלות תרבות והיסטוריה משותפות נובע גם מן העובדה כי מי שרוצה להגיע לטייל באוסטריה נוחת במינכן או בוינה. אז איפה עדיף לנחות? התשובה המוחלטת היא שבעצם זה בכלל תלוי במסלול הטיול שלכם.

טיסות למינכן – טיול בדרום אוסטריה

מי שתופס טיסות למינכן נוחת בגרמניה, אולם מינכן היא עיר קרובה ביותר לדרום אוסטריה. בדרום אוסטריה שוכנים שני מחוזות ייחודיים ביותר אשר מהווים יעדים תיירותיים פופולריים בולטים מאד – חבל טירול האגדי ומחוז האגמים. טיסות למינכן משמשות את מי שמגיע לטיול במינכן ואת מי שמגיע לטיולים באזור האגמים ובחבל טירול וגם את מי שבוחר כמובן לטייל במינכן עצמה או בגרמניה. כל אחת מן האופציות מומלצת ביותר – העיר מינכן היא עיר יפה ותוססת ללא כל צל של ספק, מלאה באטרקציות תיירותיות מומלצות, ביניהן ניתן למצוא את ארמון נימפנבורג, כיכר מריאן, כיכר מרק יוזף, שער הניצחון, כיכר המלכים, הפארק האולימפי, כנסיית פטר הקדוש ועוד. חבל טירול ומחוז האגמים הם חבלי ארץ משגעים ביופיים ומהווים מוקד משיכה תיירותי בחורף ובקיץ.

ביקור בחבל ארץ זה כולל את הערים זלצבורג ואינסברוק, את הרי האלפים ואינסוף מסלולי טיול, עיירות ציוריות, פארקים לאומיים, נופים מרהיבים, מוזיאונים, כנסיות, ארמונות, היכלות, אתרים היסטוריים, פניני אדריכלות ותרבות ומסעדות טעימות. מסלול בחבלי ארץ אלה הוא משאת נפשם של תיירים רבים אשר מגיעים לאזור לחופשות סקי או לטיולי נוף, תרבות והיסטוריה.

טיסות לוינה – טיול באוסטריה

אם נפשכם חשקה לטייל באוסטריה ולא רק בדרומה – בחבל טירול ומחוז האגמים וגם לא במינכן או בגרמניה עצמה, טיסות לוינה הן בהחלט אופציה מתאימה ונהדרת. טיסות לוינה פחות מבוקשות מטיסות למינכן, ועל כן אולי יקרות יותר ותכיפותן לא כל כך גבוהה יחסית לטיסות למינכן, אולם טיסות לווינה הן בהחלט ברות השגה. טיול בוינה הוא טיול מרתק, טיול תרבות והיסטוריה אשר כולל טעימות מהעיר החשובה והגדולה ביותר באוסטריה שהיא גם עיר הבירה שלה אשר היתה שנים רבות עיר מרכזית ומעוז תרבות ופוליטיקה כבירתה של האימפריה האוסטרו – הונגרית העוצמתית.

וינה נחשבה מאז ומתמיד לאירופה הקלסית במיטבה – רחובות גדולים ומסוגננים במיוחד, אתרי מורשת והיסטוריה חשובים ביותר, מוזיאונים, גשרים, היכלות, ארמונות, כיכרות, תאטראות ומבחר מבנים מרשימים מתקופות בניה שונות. וינה היא עיר נעימה וקלה להתמצאות אשר ניתן לבלות בה בלילה הודות לחיי לילה תוססים ושפע מקומות בילוי וביום כמובן. סיורי יום בעיר יכללו ביקור בארמון שנברון, בכנסיית שטפן דום, בארמון הופבורג, בקתדרלה המרכזית, במוזיאון מוצארט – המלחין האוסטרי הנודע, בעיר העתיקה, בבית האופרה המפואר, בשטאדפארק, בראטהאוס, באורניה, בפראטר ועוד; וכמובן במסעדות המגישות את השניצל הוינאי והשטרודל הוינאי הערבים לחך.

טיסות לוינה אמנם מובילות אתכם לטיול בעיר הבירה של אוסטריה אך משם בהחלט ניתן לצאת לטיול ברחבי אוסטריה ביעדים שונים ומגוונים – זה הוא טיול מומלץ בהחלט. כמובן שמסלול זה יוביל אתכם לדרום אוסטריה ולאזור הקסום המתויר ביותר במדינה, אך ניתן גם להתמקד בלב אוסטריה ולבקר לא רק בזלצברוג ובאינסברוק אשר בחבל טירול ובמחוז האגמים, אלא גם בלינץ, בצ'סקי קרומלוב, במאיירלינג, בקניון ליכטנשטיין, בדורנשטיין, במלק, בצ'סקה בודיוביצה ועוד.

התגובות סגורות