יולי 31

טיסות ברגע האחרון

בקטגוריה חופשה בצרפת

שם המאמר: טיסות ברגע האחרון
דורג על ידי אליה בתאריך 31.07.13
דירוג המאמר: 4.0

רוב התיירים שנוסעים בעונת הקיץ ולאורך כל השנה דואגים להכין את כרטיסי הטיסות מבעוד מועד. יש כאלה שמעדיפים לדחות את התכנון והביצוע לרגע האחרון והם מחפשים טיסות ברגע האחרון בכל החברות המפרסמות לוחות זמנים באתרי האינטרנט או בעיתונות הכתובה.

רבים מבין אלה הבוחרים להגיע לחו"ל בטיסות ברגע האחרון בוחרים זאת במודע. לדעתם תכנון מוקדם יקר יותר מאשר ברגע האחרון. הכרטיסים לטיסות ברגע האחרון הם אותם כרטיסים שאנשים ביטלו את הטיסות שלהם מסיבות שונות והחברות שאינן רוצות להישאר עם מקומות טיסה פנויים מציעות את הכרטיסים במחירים מיוחדים.

זוגות שמעוניינים להגיע לאירופה לסוף שבוע רומנטי אולם לא תכננו זאת מראש ואין להם חשיבות באיזה סוף שבוע לקיים את הטיסה, זו הייתה החלטה של הרגע האחרון עוקבים אחרי פרסומי חברות התעופה ומזמינים כרטיסי טיסות ברגע האחרון.

חברת הנסיעות הדקה ה-90 מתמחה במכירת כרטיסי טיסות ברגע האחרון. מרבית הנוסעים ברגע האחרון פונים אליה ועוקבים אחרי פרסומי האתר שלה והכל כדי להשיג כרטיסי טיסה בדקה האחרונה. לפעמים מחיר הכרטיסים זול משמעותית ובכך יכולים הנוסעים להוזיל את הטיול, אפילו הקצר ביותר, בצורה משמעותית.

יש עוד אפשרות להשגת כרטיסי טיסות ברגע האחרון והיא מעקב אחרי פרסומי טיסות השכר של חברות התעופה הישראליות והזרות הטסות מישראל לאירופה. בטיסות הללו ניתן למצוא מקומות פנויים בדקה האחרונה וליהנות מטיסות מוזלות.

טיולים מאורגנים לצרפת

צרפת היא אחת הארצות באירופה אליה מגיעים מכל העולם במשך השנה מיליוני תיירים. גם ישראלים רבים מגיעים לחופשות בצרפת.

יש דרכים שונות להגיע לביקור בצרפת. דרך קלה ומהירה היא הטיול העצמאי. הכנת מסלול ותוכנית הטיול מהארץ, הזמנת חדרי מלון ואפילו השכרת רכב. דרך נוספת היא לבחור חבילת טיולים לצרפת המוצעות במשרדי הנסיעות והתיירות ודרך פשוטה ונוחה יותר היא יציאה בטיולים מאורגנים לצרפת.

כל אחת מחברות התיירות מציעה ללקוחות מסלולי טיולים מאורגנים לצרפת הכוללים את כל צרכי חברי הקבוצה במדינה זו. כל התכנון, הדאגה לחדרים במלון והתחבורה בצרפת היא דאגתם של צוות חברת התיירות.

אל הטיולים המאורגנים בצרפת כמו בכל טיול מאורגן למקום אחר מצטרף מדריך ישראלי, דובר השפה המקומית ובקיא בהיסטוריה ובהווי המקומי. בנוסף להיותו המדריך המתרגם הוא גם דואג לכל צרכי חברי הקבוצה והוא זה שפותר כל בעיה המתעוררת בזמן הטיול.

כל אחד מחברי קבוצת הטיולים המאורגנים בצרפת יודע מראש את לוח הזמנים ומסלול הטיולים ושינוי יכול לבוא רק במקרה של כח עליון ועל פי החלטת המדריך המלווה.

עלות הטיול המאורגן כוללת את כל ההוצאות כמו תשלום עבור כניסה לאתרים ומוזאונים, הארוחות, פרט במקומות שנקבע מראש שעל חברי הקבוצה לדאוג לארוחה, כל תשלומי המיסים ואפילו טיפים לנהג האוטובוס הצמוד לקבוצה לאורך כל הזמן.

טיולים מאורגנים לצרפת לא מתבצעים רק בעונת הקיץ, עונת התיירות. אפשר למצוא גם טיולים מאורגנים לצרפת בסתיו ובחורף. מרבית הטיולים המאורגנים לצרפת בחורף הם לאתרי הסקי. ישראלים רבים התאהבו בספורט החורף ובגלל שאין אפשרות לעשות זאת בישראל הם צריכים לצאת לאירופה ואחת המדינות שיש בה הרבה אתרים מודרניים היא צרפת.

בטיולים מאורגנים לצרפתאפשר למצוא משפחות עם ילדים שזוהי דרך קלה עבורם לצאת עם כל בני המשפחה והם אינם צריכים לתכנן את הטיול ובוודאי לא לנהוג ולהיות דרוך בנהיגה. זוהי הזדמנות לכל בני המשפחה ליהנות מהנוף וההדרכה ולהעביר את הזמן עם בני המשפחה.

יש גם ילדים בני מצווה שמוותרים על מסיבה המונית ומבקשים מההורים לצאת יחד כל המשפחה לטיול מאורגן.

התגובות סגורות