נוב' 12

טיסות לברצלונה ורכישה של דילים לברצלונה

בקטגוריה חופשה בספרד

שם המאמר: טיסות לברצלונה ורכישה של דילים לברצלונה
דורג על ידי דנית בתאריך 12.11.13
דירוג המאמר: 4.0

אחד המקומות האקזוטיים ביותר באירופה היא בלי שום ספק ברצלונה. העיר הקטאלונית מלאת אתרים ונופים מרהיבים, מה עוד שניתן לנסוע משם אל אתר הנופש קוסטה בראווה, כך שבאופן לא מפתיע, ברצלונה היא אחד היעדים היותר מבוקשים ביבשת.

Barcelona by ooznu, on Flickr

טיסות לברצלונה- קפה, אוכל וטיולים

השדרה המרכזית של ברצלונה, המקום בו הכל קורה, זו שדרת הראמבלס. שדרות אלה נחשבות למדרחוב הראשי של העיר שאורכו קילומטר ובו יושבים כל התיירים בברצלונה ביחד עם התושבים המקומיים. למען האמת, את התושבים המקומיים תראו בעיקר מאחורי הדלפקים שכן המצב הכלכלי הקשה בספרד לא מאפשר לכל אזרח לשבת בבית קפה על השדרה, מאחר שהמחירים שם נמצאים בצמוד לאחוזי האבטלה בבירה הקטאלונית, רק הולכים ומאמירים. אבל טיסות לברצלונה הם הרבה יותר מטיול הלוך וחזור על שדרות הראמבלס ושתייה של כוס קפה. כי חוץ מבתי קפה בברצלונה יש גם יופי של מסעדות, בעיקר כאלה שמוכרות את המאכל האהוב פה על כל מקומי, פירות הים. פאייה, לובסטרים, קלאמרי ובעצם מה לא, הכל מונח לפניכם על הצלחת במסעדה, כשהיתרון הגדול הוא שכל המאכלים מגיעים אליכם טריים ישירות משוק האוכל. בשוק זה גם תוכלו לסייר ולראות מהיכן מגיעים כל המטעמים, כשחוץ מפירות הים תפגשו גם בפירות וירקות, תבלינים, מאפים ושקדים קלויים.

דילים לברצלונה עם גאודי ופיקאסו

אחד המקומות היפים ביותר בעיר מתקשר דווקא אל הדת, דבר שבולט במיוחד לכל אורכה של העיר ברצלונה באמצעות הצלבים שפזורים בכל מקום. מעל כולם, מי שמייצגת בצורה הכי טובה את דת הנצרות בעיר זו כנסיית הסגרדה פמיליה, שבנייתה החלה במאה ה-18 ותכנונה נעשה על ידי גאודי, אחד מהאמנים הגדולים בכל הזמנים, אך בנייתה נמשכת עד היום, על מנת ששמונת הצריחים יתפתחו עד לשנים עשר, כמניין שליחיו של ישו. רכישה של דילים לברצלונה יעניקו לכם גם עונג תרבותי קטן בדמות המוזיאון המפורסם בעיר, המוזיאון על שם פבלו פיקאסו. ברובע הגותי בעיר, בבית קטן ויפהפה, תוכלו להיכנס אל המוזיאון המרשים על שם האמן המפורסם ולגלות כמה מיצירות האמנות שלו שהתפרסמו פחות.

 

 

התגובות סגורות