אפר' 23

טיסה ישירה לפראג וחבילה לפריז

בקטגוריה חופשה בצ'כיה

שם המאמר: טיסה ישירה לפראג וחבילה לפריז
דורג על ידי סופי בתאריך 23.04.13
דירוג המאמר: 4.0

טיסה ישירה לפראג תיקח אתכם לעיר הצריחים והגשרים שנחשבת גם לאחת הערים העתיקות והיפות ביותר באירופה. היסטוריה עשירה של העיר הותירה בה לא מעט אתרים מעניינים לבקר בהם. על הגשרים הרבים של פראג ובמיוחד על גשר קארל, מתקיימים בחודשי הקיץ גם חיי תרבות בזכות ציירי רחוב והופעות מוזיקה.

Prague 2012 by anka @ happyhangaround, on Flickr

טיסה ישירה לפראג לחופשת קיץ או לחופשת חורף

בקיץ, טיסה ישירה לפראג תיקח אתכם מהחום הלוהט של ישראל לקרירות מהנה של העיר העתיקה בעלת הסמטאות הקסומות והאתרים המעניינים. במהלך החורף, טיסה לפראג תבטיח לכם חופשת חורף מושלגת עם ביקור במסעדות המגישות מאכלים צ'כיים חורפיים חמימים וירידי קריסמס, שבהם ניתן לרכוש מוצרים מסורתיים, ולטעום מהאוכל הצ'כי המסורתי. פראג היא גם אחד היעדים הרומנטיים של אירופה. יעד רומנטי נוסף באירופה הוא כמובן פריז הנחשבת לעיר האוהבים.

פריז – עיר האורות, עיר החלומות, עיר הרומנטיקה

אם יש מתחרה לפראג מבחינת האווירה הרומנטית, הרי זוהי פריז. חבילה לפריז תאפשר לכם לבקר במגדל אייפל ובמולאן רוז, לטייל ברובע הלטיני ולבקר בשווקים של הרובע מונמארט. תוכלו להסתובב ברחובות מלאי הקסם שבהם צולם הסרט אמלי וגם לטעום מאכלים וקינוחים צרפתיים עשירים שנמכרים בקונדיטוריות הצבעוניות. תיאטראות, מועדוני ההופעות, בתי קפה פריזאיים טיפוסיים וברי יין מיוחדים, ישדרגו לכם את הנופש בעיר האורות.

חבילה לפריז לחופשת תרבות וקניות

אם אתם אנשי תרבות, חבילה לפריז תאפשר לכם לבקר במוזיאונים המפורסמים בעולם ובגלריות האומנות העכשווית. אם אתם רוצים לצאת למסע שופינג בסגנו צרפתי או לבקר באתרים היסטוריים שהוזכרו באגדות המפורסמות כמו הגיבן מנוטר דאם, פריז תשמח לספק לכם כל זה והרבה יותר מכך. הפלגה בנהר וביקור במוזיאון המדע, עליה לתצפית של מגדל אייפל וטעימה מהקרפ הצרפתי האמיתי, יוסיפו קסם מיוחד לחופשה.

התגובות סגורות