מאי 28

טיסה לווינה הקלאסית

בקטגוריה חופשה באוסטריה

שם המאמר: טיסה לווינה הקלאסית
דורג על ידי ינקלה בתאריך 28.05.13
דירוג המאמר: 4.0

מדי שנה מגיעים מיליוני תיירים לווינה מכל העולם. מישראל יש מדי שבוע לאורך כל השנה טיסה לווינה שמלאה במטיילים, מבוגרים וצעירים, שבחרו לבלות בעיר. רבים מבין המגיעים בטיסה לווינה ממשיכים את דרכם הלאה ליעד נוסף ושדה התעופה של ווינה מהווה חניית ביניים.

Vienna 031 by Roller Coaster Philosophy, on Flickr

למגיעים בטיסה לווינה מחכה עיר נקייה, מכניסת אורחים ואוכל טוב.  יש בה מסעדות ובתי קפה בהם מגישים ממיטב המאכלים והעוגות המזוהים כל כך עם ווינה. בווינה, שהיא עיר הולדתם של אמנים רבים כמו מוצרט ( שבכל פינה תוכלו למצוא את שוקולד מרציפן המעולה שיצא בשמו), בטהובן וכעיר מושבו הקבוע של פרויד, יש הרבה מוזיאונים, תיאטראות ובתי אופרה.

טיסה לווינה מישראל קצרה יחסית (4 שעות) וגם בחודשי החורף מגיעים תיירים חובבי ספורט החורף, הסקי. אתרי גלישה משוכללים נבנו סביב העיר ורבים מבין הגולשים הישראלים בוחרים בהם כמקום לקיים את הספורט הזה.

נופש בווינה

רבים מכל העולם מגיעים לנופש בווינה באופן עצמאי, חלקם שוכרים רכב ומטיילים בעיר ובסביבותיה, אחרים בוחרים להגיע ולהתמקם באחד מבתי המלון הרבים שבעיר ולנצל את התחבורה הציבורית המסודרת והנוחה. מערכת הרכבות מאפשרת להגיע לכל קצוות העיר כך שלמעשה אין צורך ברכב צמוד.
חברות הנסיעות מציאות, לקראת עונת התיירות, חודשי הקיץ חבילות נופש לווינה. לתקופות של משלושה ימים ולכל תקופה שהלקוח יבקש.
מומלץ לכל מי שמגיע אל נופש בווינה להצטייד במפת העיר, רשימת אתרים בהם לבקר, ועל איזה מקומות בעיר אסור לוותר. עם תוכנית ביד אפשר לחסוך הרבה זמן וכסף בחיפושים אחר מקומות לבילוי.
נופש בווינה מתאים לכולם, לאנשים מבוגרים וילדים כאחד. ישנן אטרקציות בעיר המתאימות לכל הגילאים. משפחות עם ילדים יוצאים במשך חודשי הקיץ לנופש בווינה וממשיכות ממנה הלאה למקומות נוספים באוסטריה. בכל אחת מערי אוסטריה יש אתרים היסטוריים מעניינים.

התגובות סגורות