פבר' 11

תערוכות בעולם ובגרמניה

בקטגוריה חופשה ברומניה

תערוכות מסחריות ומקצועיות מתקיימות לאורך כל השנה ובמקומות רבים בעולם. תערוכות מתקיימות בדרך כלל אחת לשנה בנושא מסויים והן מהוות הזדמנות ליבואנים וליצואנים לראות את המוצרים החדשים בתחום העיסוק שלהם, להכיר חברות חדשות, ליצור קשרים חדשים וכדומה. תערוכות מקצועיות מקיפות כל תחום מסחרי שניתן להעלות על הדעת כגון: ריהוט, אלקטרוניקה, מחשבים וציוד היקפי, תקשורת, טקסטיל ואופנה, מזון, יינות, גינון, ספורט על ענפיו השונים, רכבים, אופנועים, כלי שייט, מטוסים, יקבים ויינות, תערוכות בתחום החקלאות, בעלי חיים, היי-טק, לוגיסטיקה, מכונות ייצור, רפואה, מלונאות, ספרים, תוכניות טלויזיה וכדומה.

מרכזי תערוכות בעולם

בעולם ישנם מרכזים רבים לתערוכות בנושאים שונים. בשנים האחרונות מתרבות התערוכות במזרח הרחוק במדינות כמו סין, סינגפור, הודו, וייטנאם, יפן וכיוצא באלה. תערוכות בארה"ב מתקיימות לאורך השנה כולה ובכל נושא אפשרי וכך גם לגבי תערוכות באירופה. אחת המדינות המובילות בארגון תערוכות היא גרמניה שמארחת אין ספור תערוכות בשנה וזאת עקב הכלכלה הגרמנית החזקה והיותה המדינה המובילה בתחום זה באירופה.

תערוכות בגרמניה

גרמניה נחשבת למדינה מובילה בכל הקשור לתערוכות ויש בה כמה מרכזי תערוכות ענקיים המארחים תערוכות בגרמניה לאורך השנה. מרכז הכנסים בקלן מציג תערוכות כמו תערוכה של משחקי וידאו, ריהוט, בריאות וכדומה. מרכז הירידים בדיסלדורף מארח אף הוא תערוכות רבות כגון: כלי שייט, הנעלה וכדומה. מרכזים נוספים של תערוכות באירופה הם: פרנקפורט מינכן, אסן וכן מקומות רבים מחוץ לגרמניה כמו ברצלונה, מקומות שונים באיטליה וכדומה.

תערוכות בעולם – לארגן את הנסיעה

תערוכות בעולם או תערוכות באירופה הן תערוכות המתקיימות במועדים מסויימים ויש להיערך להגיע אליהן מראש ובאופן מסודר. את ארגון הטיסות והמלונות וכל יתר מרכיבי האירוח תוכלו להפקיד בידי חברת נסיעות המתמחה בכך ולצאת לתערוכה בראש שקט.

התגובות סגורות