אוג' 22

חופשת קלאב מד בצרפת או קלאב מד סקי באיטליה

בקטגוריה חופשה באיטליה

שם המאמר: חופשת קלאב מד בצרפת או קלאב מד סקי באיטליה
דורג על ידי אלעד בתאריך 22.08.13
דירוג המאמר: 4.5

אחת החופשות הנפוצות ביותר באירופה הן חופשות הקלאב מד. חופשות אלה הן למעשה חופשה בסגנון הכל כלול כמיטב המסורת בישראל, שנוסף על היותן חופשות שכאלה הן נעשות באתרים אטרקטיביים עבור התייר, דוגמת אתרי סקי ברחבי היבשת או אתרי נופש אקזוטיים.

<Italy-0058 - Ponte Vittorio Emanuele II by archer10 (Dennis), on Flickr

חופשת קלאב מד

תאגיד הקלאב מד הינו צרפתי במקור ומפעיל מועדוני נופש שפרושים ברחבי העולם, לרוב במקומות אקזוטיים וייחודיים. תאגיד זה הינו הראשון בעולם שהפעיל מלונות במסגרת הכל כלול. המועדון נפתח בשנת 1949 על ידי היהודי הספורטאי הבלגי, ז'ראר בליץ, ונכון להיום, לחברה כ-80 כפרי נופש הפרוסים ברחבי העולם. כיאה למקורו, חלק מאתרי קלאב מד אליהם מגיעים הכמות הגדולה ביותר של תיירים נמצא בצרפת. בדרך כלל הוא נמצא באתר נופש מהודר המציע פרט לאטרקציות אותן כולל בית המלון, גם טיולים בסמוך אליו. הכפרים העתיקים שנמצאים בסמוך לאתר, היערות הירוקים ורחבי הידיים- בכל אלה תוכלו לטייל, כשלשירותכם יעמדו טיולים רגליים מאורגנים באזור, או טיול אופניים במקום. אם תזדקקו לשמירה על ילדיכם בזמן הטיול, אתרי הקלאב מד יציעו לכם אחד מהשני- מועדון ילדים שיציע משחקים ופעילויות יצירה שישעשעו את הילדים וימלאו להם את היום בזמן שההורים לא נמצאים בקרבתם, או שירותי בייביסטינג שישגיחו על הילדים הקטנים יותר.

צרפת- לא רק קלאב מד

היתרון הגדול של בילוי באחד ממלונות התאגיד בצרפת, הוא שיחד עם החופשה שנעשית בעיקר בשביל הנופש, ניתן גם לעשות טיול לערים אחרות במדינה. ערים רבות ויפות יש בצרפת, כשעליכם רק לבחור מבין ההמון דוגמת ניס, בורדו או הנסיכות הקטנה מונאקו. כמובן שמעל כולן עומדת לה העיר פריז שמציעה את כל הטיולים שהנופש באתר קלאב מד לא סיפק לכם. סיור ממוצע בפריז יכלול טיול אל מגדל אייפל ועלייה לראשו של המגדל המפורסם שעומד על תילו כבר כ-150 שנה, טיול באורות הליל של שדרות השאנז אליזה המרתקות עם הגעה לקינוח לשער הניצחון וכמובן אפשרויות רבות לשופינג, במגוון שכונות ואזורים כמו בסמוך לכיכר הבסטיליה או בלה-דפונס.

קלאב מד סקי איטליה

צרפת אינה המדינה היחידה שמציעה את חופשות הקלאב מד המיוחדות, אלא רק אחת, בולטת ככל שתהיה, בשורה של מדינות רבות כאלו. אחת המדינות הנוספות באירופה בהן ניתן להיתקל בחופשה המדוברת היא איטליה, ארץ המגף. באיטליה לצד חופשות הקלאב מד המוכרות באתרי נופש מוכרים יותר או פחות כמו סרדיניה וקמרינה, ניתן לנפוש בסוג נופש נוסף של התאגיד הפופולרי- קלאב מד סקי. במסגרת החופשה הזו מלבד הדברים הרגילים שנכללים בחופשת הכל כלול של התאגיד המפורסם, מקבלים הנופשים גם הזדמנות לגלוש באחד מהאתרים המפורסמים והמרתקים של איטליה, כשבעיקר נכון הדבר לצפונה של המדינה. איטליה משופעת באתרי גלישה איכותיים החל מרכס ההרים הדולומיטים, המסלול המפורסם של סלה רונדה ואתרי הגלישה הסמוכים צ'רביניה וצרמט.

יתרונות של קלאב מד סקי

היתרון הגדול של חופשות סקי באיטליה, הוא שבעת הנסיעה מהמלון בו תשוכנו ועד לאתר הסקי עצמו, ישנה נסיעה לא קצרה, במהלכה תזכו לגלות חלק מהנופים המרהיבים של רכסי ההרים האיטלקיים. קלאב מד סקי באיטליה יהיה בקרבתם של כפרים מיוחדים ועיירות ציוריות שיציעו מלבד נוף גם את האוכל האיטלקי המסורתי והמשובח כל כך, שרק לשמו היה שווה להגיע עד איטליה- פיצה ופסטה. בניגוד למה שאתם חושבים וכמות הפיצות אותם אכלתם בישראל, לא ניתן להשוות את הפיצה האיטלקית לחיקויים הרבים בישראל, ומי שלא אכל את הבצק האיכותי, רוטב העגבניות המשובח והגבינה בתוצרת המקומית שחוברים יחדיו למנה המושלמת, כאילו לא אכל פיצה מימיו.

 

התגובות סגורות