אוג' 01

טיסות זולות

בקטגוריה חופשה בצרפת

שם המאמר: טיסות זולות
דורג על ידי גלי בתאריך 1.08.13
דירוג המאמר: 4.5

הישראלי המצוי אוהב לטייל בארץ ובחוץ לארץ. בכל שנה יוצאים עשרות אלפים עד מיליון איש מישראל בטיסות ליעדים שונים בעולם. למרות שהישראלי אוהב לטייל לא תמיד הוא מסוג לעמוד בהוצאות הרבות הכלולות במסע. הוא תמיד יחפש את הטיסות הזולות, בתי המלון הזולים ואפשרויות הבילוי שבהם אפשר לחסוך את הכסף הגדול.

ישנם דרכים רבות להשגת טיסות זולות. אחת מהדרכים היא רכישת כרטיסי טיסה בטיסות שכר. אמנם הטיסות לא תמיד עומדות בלוחות הזמנים שפורסמו, יש עיכובים מסיבות שונות אבל כל מי שרוכש כרטיסי טיסה בטיסות שכר לוקח זאת בחשבון.

האמרה מה שזול הוא יקר ומה שיקר הוא זול תופסת גם בנושא טיסות זולות. אי אפשר לבקר את הטוב ביותר במחיר הנמוך והזול ביותר.

דרך נוספת להשיג כרטיסים בטיסות זולות היא לטוס ליעד המבוקש אבל לנחות בשדה תעופה קטן ומרוחק וממנו להגיע בתחבורה ציבורית ליעד המבוקש. שדות התעופה שמחוץ לעיר קטנים יותר ואין בהם את כל התנאים הנדרשים אבל כדי להוזיל את הטיסות כדאי לנצל את האפשרות.

טיסות זולות אפשר להשיג גם באתר התיירות הדקה ה-90. למי שזמן הטיסה אינו הפקטור החשוב בטיול אלא הרצון להשיג טיסות זולות הוא הדבר הנחשב כדאי לעקוב באתר של החברה שמפרסמת באופן שוטף ורציף על מקומות פנויים בטיסות השונות. בדרך כלל מחירי הטיסות מוזלות. גם אם הטיסות אינן מגיעות ליעד הנבחר כדאי לבחון את האפשרות לעלות על אחת הטיסות הזולות ליעד אחר וממנו להמשיך.

טיסות לצרפת

צרפת נחשבת למדינת תיירות ולאורך כל השנה מגיעים אליה מיליוני תיירים מאירופה ומיתר קצוות העולם. צרפת, במיוחד פריז עיר הבירה עיר האורות, נחשבת למקום רומנטי וזוגות רבים מגיעים בטיסות לצרפת לסוף שבוע כדי לחזק את הקשר ולבילויים רומנטיים.

רבים מבין יהודי צרפת עלו לארץ והם לעיתים עולים על טיסות לצרפת כדי לבקר את בני המשפחה שנותרו בה. משפחות רבות מבלות את חופשותיהם בצרפת והם מחפשות להגיע בטיסות לצרפת בעונת הקיץ.

<DSC00486, Primatiale Saint-Jean-Baptiste de Lyon, France by jimg944, on Flickr

משרדי הנסיעות יוצאים מדי שנה בהצעות לקהל הלקוחות שלהם להגיע בטיסות לצרפת, בעיקר לפריז לבילוי של מספר ימים וביקור באתרים ההיסטוריים והמודרניים שבעיר.

פריז ידועה באתריה כמו שער הכניסה לעיר, מגדל אייפל, המוזיאונים והגלריות. זוהי עיר רומנטית שחיי הלילה שלה ידועים בעולם. זוגות רבים באים בטיסות לצרפת ולפריז במיוחד כדי לבלות אירועים כמו יום נישואין, ימי הולדת או סתם זמן איכות רומנטי.

הטיסות לצרפת מתקיימות מישראל מספר פעמים בשבוע לשדות תעופה רבים במדינה. גם בחורף יש קווי תעופה סדירים וישירים והם בעיקר מלאים בתיירי החורף המגיעים לאתרי ההחלקה על השלג.

צרפת ידועה כאחת המדינות הראשונות באירופה במספר תיירי ספורט החורף המגיעים אליה מדי שנה. לא רק תיירים מגיעים גם אזרחים צרפתיים יוצאים לחופשות בחורף כדי לעסוק בסקי וגם תיירים מארצות שונות באירופה עושים כך.

צרפת כארץ תיירות מציעה למבקרים בה אתרים רבים ואטרקציות לכל הגילים. משפחות עם ילדים מגיעות בטיסות לצרפת לטיולי משפחות, טיולי בר/בת מצווה.

בתקופת חגי הנוצרים בין חג המולד וראש השנה האזרחי מגיעים תיירים רבים בטיסות לצרפת ונהנים מאווירת חג ומכירות חיסול של פרטי אופנה של מעצבים בעלי שם עולמי.

אפשר להוזיל את מחירי הטיסות לצרפת בכך שרוכשים כרטיסים בטיסות שכר או בטיסות הנוחתות בשדות תעופה מחוץ לערים הגדולות. התחבורה הציבורית היעילה בצרפת מאפשרת להגיע למרכזי הערים במהירות ובמחיר זול יחסית.

רוב הערים בצרפת, בעיקר פריז, סובלות מחוסר מקומות חנייה והמחירים במגרשי החניות גבוהים בצורה דרסטית ועל כן מומלץ למי שיכול להימנע שלא להגיע ברכב פרטי לאזור האתרים והאטרקציות המרכזיים.

 

התגובות סגורות