מרץ 06

השכרת רכב בגרמניה

בקטגוריה חופשה בגרמניה

שם המאמר: השכרת רכב בגרמניה
דורג על ידי יוחאי בתאריך 6.03.14
דירוג המאמר: 4.0

אחת המדינות המתויירות ביותר בשנים האחרונות על ידי התייר הישראלי זו גרמניה. המדינה המסקרנת הזו מציעה כל כך הרבה מקומות אשר שונים האחד מהשני, שזה רק מתבקש להגיע ולבקר בה. במהלך ביקור בכל עיר שהיא, תוכלו לשלב בין נוף מרהיב, אתרים היסטוריים ומקומות תרבותיים, כך שלא תוכלו להתחרט ולו לרגע אחד על כך שהבחירה הראשונה שלכם  עבור חופשה בחו"ל הייתה במדינה זו. 

השכרת רכב בגרמניה וסיור באופן עצמאי בברלין

יחד עם זאת, ישנה דרך בה תוכלו אפילו ליהנות יותר מהמדינה הנהדרת הזו, ואולי אף לבקר על הדרך בעוד מדינה או שתיים. השכרת רכב בגרמניה תאפשר לכם לא רק לטייל באותו המקום אליו הגעתם, כי אם תאפשר לכם גם לנוע בחופשיות ממקום למקום, מבלי צורך להסתמך על התחבורה המקומית. אם כן, היתרון הראשון של השכרת רכב הוא שמעתה תוכלו לטייל בעיר בעצמכם. אם למשל הגעתם לברלין, לא תצטרכו לנוע ברכבת התחתית של העיר או לתפוס מונית על מנת לעבור מאתר לאתר, אלא תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי. בעזרת הרכב השכור תוכלו לבקר בברילנר דום ולהתרשם מהקתדרלה הברלינאית, משם לנסוע אל שער ברנדנבורג ולחזות ביופי ובעוצמה שהוא משדר, ואפילו להספיק להגיע אל רחוב פרידריך על מנת לתפוס הצגה באחד התיאטראות המקומיים, וכל זה ביום אחד.

השכרת רכב בגרמניה וביקור בבוואריה ובחבל הרוהר

היתרון השני של רכב בברלין הוא לטייל בין מקומות אחרים ולאו דווקא ברחבי העיר אליה הגעתם. אם תגיעו לברלין אך תרצו להתאוורר מעט מהעיר ותרצו לבקר בלייפציג או דרזדן, אם תנחתו במינכן אך תחשקו בטיול בכל חבל בוואריה, אם הגעתם עד גלזנקירכן אך תרצו לטייל בעוד מקומות בחבל הרוהר, בכל המקרים הללו תשמחו על כך ששכרתם רכב. השכרת רכב בגרמניה תהיה פתרון מצוין גם אם הגעתם אל היער הירוק, אז תיפול בידיכם הזדמנות להגיע אפילו לאיזורים מסויימים בשוויץ וצרפת, אשר גובלות עם גרמניה, ובעזרת הרכב תוכלו לבקר גם שם.

התגובות סגורות