יוני 04

פריז – כה הרבה נאמר עליה

בקטגוריה חופשה בצרפת

שם המאמר: פריז – כה הרבה נאמר עליה
דורג על ידי סיוון בתאריך 4.06.13
דירוג המאמר: 4.5

פריז היא נהדרת ובעלת פנים רבות. קחו טיסה ישירה לפריז ותבינו מדוע כל כך הרבה אנשים אוהבים את העיר הזו וממשיכים לחזור אליה עוד ועוד פעמים. כנסיות ואתרים היסטוריים, מיתולוגיה והיסטוריה דתית ענפה. מהפכנית ואינטלקטואלית, בתי קפה שיקיים חנויות אופנה נהדרות ועוד דברים אותם טיסה ישירה לפריז תוכל לחשוף עבורכם.

Paris by mK B., on Flickr

פריז בהחלט נחשב לעיר הרומנטית בתבל. בוודאי לא תרצו לפספס ביקור בעיר האורות, פריז.

צאו לפריז עוד בקיץ הזה

פריז ידועה בין השאר בשל אדריכלות הנוף שלה. יש ברשותה מספר מבנים מפורסמים שכמעט כולם מכירים. העיר מכילה עשרים רבעים המסודרים בצורה של ספיראלה מיוחדת. חלק מהרבעים מעניינים יותר וחלקם פחות. טיסה ישירה לפריז, תוך שעות ספרות מתל אביב, תביא אתכם לאחת מבירות העולם המחולקת לשניים, בשני צידו של נהר הסיין. טיסה ישירה לפריז תראה לכם את הסמל הידוע ביותר של פריז ושל צרפת בכלל – מגדל אייפל המתכתי המתנשא לגובה של עשרות מטרים, כאשר מקומתו העליונה תוכלו לחזות באמצעות משקפות, או בעין בלתי מזוינת, במראותיה הנהדרים של פריז.

בואו ניסע להונגריה

אחת המדינות המתוירות באירופה, לשם תוכלו להגיע עם טיולים מאורגנים להונגריה. בירתה בודפשט מקבלת המוני תיירים מדי שנה. בודפשט נחשבת לאחת מיעדי אירופה האהובים על התייר הישראלי. מלבד עיר הבירה, תוכלו לטייל גם באזור נהר הדנובה ובערים דברצן ואגר. טיולים מאורגנים להונגריה יוכלו לקחת אתכם למקומות נפלאים אלו, תוך הדרכה אמיתית ומהימנה של אנשי תיירות מקצועיים ומנוסים.

טיול לרפובליקה ההונגרית

חישבו על טיולים מאורגנים להונגריה, הגובלת בסלובקיה, אוסטריה, רומניה, אוקראינה, סרביה, סלובניה וקרואטיה. טיולים מאורגנים להונגריה יביאו אתכם למדינה שלה אין מוצא לים, ורובה מישורית ואף חצויה על ידי נהר הדנובה. תוכלו ליהנות מאופייה הנהדר של עיר בירתה של הונגריה, תוך שאתם סומכים על המדריכים המקצועיים של טיולים מאורגנים להונגריה. תוכלו לבקר בגשרים הרומנטיים בבניין הפרלמנט ואף לבקר באחד ממקומות הספא של העיר בודפשט.

התגובות סגורות