פבר' 26

אין כמו לנסוע ללונדון

בקטגוריה חופשה באנגליה

שם המאמר: אין כמו לנסוע ללונדון
דורג על ידי יעל בתאריך 26.02.13
דירוג המאמר: 4.5

לונדון היא בירתה של אנגליה ושל UK ובשל כך היא מהערים החשובות באירופה. זוהי בירה כלכלית ותרבותית, שהוציאה מתוכה לא רק אימפריה צבאית אלא גם אימפריה מוסיקלית. מוקדי התיירות המפורסמים בעולם נמצאים בה, בין היתר הביג בן, נהר התמזה וארמון בקינגהאם.

London by phalinn, on Flickr

לונדון היא מרכז תרבותי ועסקי חשוב ורם מעלה. מדי שנה יוצאים אלפי ישראלים לנופש בלונדון. נכון, אנגליה איננה מדינה זולה, ולכן צריך להיערך לכך מבחינה כלכלית. כל "פיפס" קטן עולה באנגליה ובלונדון במיוחד הרבה כסף (נסו לקנות קפה!), לכן אם אתם צעירים ומעוניינים להינות מלונדון, נסו לחסוך כסף כמה שיותר מהר ו/או לישון אצל חברים שם, אם יש לכם, כדי לחסוך עלויות לינה יקרות.

מה עושים בלונדון

כל עיר באירופה מביאה איתה אטרקציות משלה… כמו שטיסה למילאנו זה ברור שמטרתה אופנה וכדורגל, כך לונדון מביאה איתה אפשרויות משלה. למשל, נסיעה ברכבת התחתית… למשל כדורגל, הצגות ושופינג. לונדון היא מוקד שופינג משמעותי. אמנם לא זול, אבל שווה בהחלט לנסוע לשם אך ורק בשביל לערוך קניות מסוגים שונים של מותג. מרכזי הקניות המוכרים הם באוקספורד ובקנסינגטון. ישנם גם שווקים מעניינים לבגדים ואוכל, בין היתר גריניטש ווילג' מרקט. אפשר ללכת בלונדון ברגל, לנסוע ברכבת התחתית או באוטובוס. מעבר לכדורגל ולאווירה המעניינת שאפשר לספוג בה, מומלץ גם לשתות בירה כמה שאפשר (האנגלים כולם שותים מיד ב-17:00 לאחר העבודה וזקנות בפנסיה שותות בבארים מקומיים כבר ב-13:00!) ולקחת בחשבון שגם אם חם מאד באמצע אוגוסט, יתכן וירד עליכם גשם…

לסיכום, אם בא לכם לנסוע למקום כיפי במיוחד שמתאים לחובבי מוסיקה, תרבות וקניות – בין אם אתם צעירים ומבוגרים, לונדון נמצאת במרחק של חמש שעות טיסה מכאן בלבד. אז קדימה עלו למטוס!

התגובות סגורות