אוג' 24

5 אתרי סקי מובילים בצרפת

בקטגוריה חופשה ברומניה

חופשת סקי מוצלחת בעבור ישראלים זו חופשת סקי אשר מתרחשת בדרך כלל באירופה, וזאת בכלל ההיצע הבלתי נגמר שניתן למצוא ביבשת המיוחדת הזו.
אם אתם מחפשים אחר מקום מעניין בו תוכלו ליהנות מחופשת סקי מיוחדת שתגרום לנפש שלכם להתרענן, תדעו לכם שישנם לא מעט מקומות מעניינים באירופה שתוכלו לבקר בהם בכדי לנפוש בזול ובכיף,
אך במאמר הזה אנו מתכוונים להתמקד ב – 5 אתרי הסקי המובילים בצרפת.
מדוע לבחור חופשת סקי בצרפת? צרפת היא היעד האולטימטיבי והאהוב בקרב חובבי הסקי – הטיסה אל יעד זה הינה טיסה קצרה, נעימה וחביבה (טיסה של כ – 5 שעות לכל היותר),
על כן יעד תיירותי זה לגלישה נחשב לאחד האזורים האהובים והפופולריים ביותר בקרב חובבי הסקי הישראלים והאירופאים כאחד.
כך שאם אתם מתכוונים בקרוב להגיע למדינה הזו, תוכלו להתארגן היטב לקראת חופשת סקי בלתי נשכחת בעזרת המידע הבא  …

אתרי הסקי המובילים בצרפת הם  :

ואל טורנס – מדובר באתר הסקי המפורסם ביותר בצרפת, ולא בכדי. האתר נחשב לגבוה ביותר ברחבי אירופה, ואפשר אף לומר שאם אתם מחפשים אחר אתר הסקי האולטימטיבי לנפוש בו עם החברים או המשפחה, זו התשובה בשבילכם.
יש באתר מספר גדול של מסלולים בדרגות קושי משתנות, ועדיף להגיע עם מעט רקע בסקי, וזאת על מנת שתוכלו לקחת חלק במרבית המסלולים וליהנות על הצד הטוב ביותר.

לה פלאן – אתר סקי מפורסם בצרפת אשר מתאפיין באורך של 210 ק"מ של מסלולי גלישה בדרגות קושי משתנות. זה לא משנה אם אתם גולשים מתחילים או שמא אתם דווקא גולשים מתקדמים בעלי ניסיון רב.
במסלולים של לה פלאן תוכלו למצוא את מובקשכם ללא ספק וליהנות ממסלולים אשר מתהדרים בדרגות קושי שונות המתאימות לכולם.

לה דו אלפ – אתר סקי ותיק במיוחד אשר משך אליו אינספור מבקרים לאורך ההיסטוריה, וגם עכשיו נחשב לאתר סקי פופולארי בעבור חובבי הגלישה ברחבי העולם. האתר נמצא בגובה של 2600 מטר וניתן ליהנות בו מ – 220 ק"מ של מסלולי גלישה.

קורשבל – אפשר לומר שקורשבל זה אחד מאתרי הסקי הגדולים ביותר בעולם. האתר מהווה חלק משלושת העמקים ואפשר למצוא בו כל שרק תחשקו כאשר מדובר על חופשת סקי מוצלחת ומהנה.

אבוריאז – האתר אבוריאז מפורסם בכך שניתן למצוא בו 5 מסלולים שחורים בדרגת קושי שמתאים לגולשים מתקדמים. בכל אופן, באתר יש 650 ק"מ של מרחב גלישה וניתן למצוא גם מסלולים שמתאימים למתחילים.

זהו אתם מוכנים לצאת לדרך !!!

עכשיו, לאחר שבחרתם את אתר הסקי המושלם בעבורכם, תוכלו להזמין כרטיסים משתלמים במחיר שווה במיוחד (מבעוד מועד) לארוז (בדיוק את מה שצריך ולא יותר) ולטוס אל חופשת לחומותיכם היוקרתית בהרים המושלגים של אתרי הסקי המובילים בעולם – בצרפת ! .

התגובות סגורות